Santos Espresso Koffiemolen | N.40 | ≤8kg/u | Variabele Maling | 0.36kw (230v) | 190x390x580(h)mm
€757,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Santos Espresso Koffiemolen | N.40 | ≤8kg/u | Variabele Maling | 0.36kw (230v) | 190x390x580(h)mm | 0.36kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€757,00 excl. btw
€915,97 incl. btw
Of €305,32 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | SANTOS |
| Artikelnummer: | CK819 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De SANTOS N.40 is een professionele en relatief stille koffiemolen met variabele maling en het ideale apparaat voor bars, hotels en restaurants die espresso topkwaliteit willen serveren zonder de onderbreking of verstoring overmatig maalgeluid. De SANTOS N.40 is speciaal ontworpen om zo stil mogelijk te zijn, zorgt voor een consistente, nauwkeurige maalgraad gemiddeld 8 kg koffie per uur en vult de portiedispenser automatisch na elk gebruik.
Het apparaat, met krachtige commerciële motor, start en stopt automatisch om de portiedispenser vol te houden en heeft een gemakkelijk aan te passen dosering 6,5 - 9 gram. Daarnaast is de koffiemolen voorzien een dispenserdeksel en rubberen antislipvoetjes, zodat het zelfs tijdens intensief gebruik niet zomaar uitzichzelf kan verschuiven!
Bestel de SANTOS Espresso Koffiemolen | N.40 | ≤8kg/u | Variabele Maling | 0.36kW (230V) | 190x390x580(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Het apparaat, met krachtige commerciële motor, start en stopt automatisch om de portiedispenser vol te houden en heeft een gemakkelijk aan te passen dosering 6,5 - 9 gram. Daarnaast is de koffiemolen voorzien een dispenserdeksel en rubberen antislipvoetjes, zodat het zelfs tijdens intensief gebruik niet zomaar uitzichzelf kan verschuiven!
Specificaties
| Type | SANTOS N.40 |
|---|---|
| Vulinhoud | 2,2 kg |
| Productiecapaciteit | ≤ 8 kg/uur |
| Bediening | Analoog |
| Geluidsniveau | < 63 dB(A) |
| Vermogen | 0,36 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 14 kg |
| Breedte | 190 mm |
| Diepte | 390 mm |
| Hoogte | 580 mm |
Bestel de SANTOS Espresso Koffiemolen | N.40 | ≤8kg/u | Variabele Maling | 0.36kW (230V) | 190x390x580(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | SANTOS |
|---|---|
| Artikelnummer | CK819 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


