Bolero Inklapbare Tafel | Kunststof/staal | Zwart | In-/outdoor | 620x620x730(h)mm
€52,69
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bolero Inklapbare Tafel | Kunststof/staal | Zwart | In-/outdoor | 620x620x730(h)mm
OP VOORRAAD
€52,69 excl. btw
€63,75 incl. btw
Of €21,25 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bolero |
| Artikelnummer: | GR772 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Heb je extra tafelruimte nodig die zowel praktisch als veelzijdig is? Dan is deze vierkante inklapbare tafel Bolero ideaal. Gemaakt stevige materialen met een top hogedichtheidspolyethyleen en gepoedercoate stalen poten, is deze tafel perfect voor zowel binnen- als buitengebruik. Hij kan snel worden opgezet en ingeklapt en neemt weinig ruimte in beslag wanneer hij niet in gebruik is. Dit maakt het een geweldige ruimtebesparende oplossing voor mobiele cateringbedrijven, restaurants en cafés.Voor jouw gemak wordt de tafel volledig gemonteerd geleverd met voetpluggen om vloeren te beschermen tegen krassen en vlekken.
Let op, de productafbeelding met stoelen is ter illustratie; stoelen zijn los verkrijgbaar.
Bestel de Bolero Inklapbare Tafel | Kunststof/Staal | Zwart | In-/Outdoor | 620x620x730(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Let op, de productafbeelding met stoelen is ter illustratie; stoelen zijn los verkrijgbaar.
Specificaties
| Materiaal blad | Kunststof (HDPE) |
|---|---|
| Materiaal poten | Staal (poedercoating) |
| Kleur / afwerking blad | Zwart (rotan design) |
| Kleur / afwerking poten | Zwart |
| Kantelbaar / inklapbaar | Ja |
| Bladformaat | 620 x 620 mm |
| Parasolvoorziening | Nee |
| Constructie | Voorgemonteerd |
| Toepassing | Binnen / buiten |
| Breedte | 620 mm |
| Diepte | 620 mm |
| Hoogte | 730 mm |
Bestel de Bolero Inklapbare Tafel | Kunststof/Staal | Zwart | In-/Outdoor | 620x620x730(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bolero |
|---|---|
| Artikelnummer | GR772 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


