Diamond Vriesvitrine | Panoramicline | 480l | Wit | -5°c/-20°c | Geventileerd | 6 Niveaus | Wielen | 800x630x1850(h)mm
€6.924,00
€5.193,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Vriesvitrine | Panoramicline | 480l | Wit | -5°c/-20°c | Geventileerd | 6 Niveaus | Wielen | 800x630x1850(h)mm | GN 1/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€6.924,00
U bespaart €1.731,00 (25%)
€5.193,00 excl. btw
€6.283,53 incl. btw
Of €2.094,51 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | MIX-5/B-2EME |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (1 stuk) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Met het strakke design en het grote glasoppervlak zorgen de PanoramicLine PLUS vriesvitrines Diamond dat desserts, gebak, macarons en andere producten volledig tot hun recht komen. Het glas rondom en de interne LED-verlichting voor elk niveau brengen de geëtaleerde producten optimaal onder de aandacht. De glazen schappen hebben een formaat 630 x 455 mm en zijn daarom geschikt voor het etaleren zowel euronorm-/bakerynormformaat als 1/1 GN-formaat.
De vitrine is uitgevoerd in wit gelakt staal voor een luxe uitstraling en beschikt over 5 verstelbare glazen schappen, zodat er samen met de bodem in totaal 6 niveaus producten kunnen worden voorzien. De deur is voorzien een geïntegreerde 'blinde' handgreep voor een extra strakke afwerking en heeft een magnetische sluiting. Daarnaast zorgen de standaard dubbele wielen ook voor extra gebruiksgemak!
Bestel de Diamond Vriesvitrine | PanoramicLine | 480L | Wit | -5°C/-20°C | Geventileerd | 6 Niveaus | Wielen | 800x630x1850(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De vitrine is uitgevoerd in wit gelakt staal voor een luxe uitstraling en beschikt over 5 verstelbare glazen schappen, zodat er samen met de bodem in totaal 6 niveaus producten kunnen worden voorzien. De deur is voorzien een geïntegreerde 'blinde' handgreep voor een extra strakke afwerking en heeft een magnetische sluiting. Daarnaast zorgen de standaard dubbele wielen ook voor extra gebruiksgemak!
Specificaties
| Serie | Diamond PanoramicLine |
|---|---|
| Type | PanoramicLine PLUS |
| Bruto inhoud | 480 liter |
| Materiaal | Staal (gelakt) |
| Kleur / afwerking | Wit |
| Temperatuurbereik | -5°C / -20°C |
| Koeling | Geventileerd |
| Koelmiddel | R290 |
| Klimaatklasse | 3 |
| Omgevingstemperatuur | +25°C (60% RLV) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Condensverdamping | Automatisch |
| Bediening | Digitaal |
| Niveaus | 6 |
| Rooster-/niveauformaat | B 630 x D 455 mm |
| Binnenverlichting | Ja |
| Zelfsluitende deur(en) | Nee |
| Scharnierkant | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar | Nee |
| Slot | Nee |
| Wielen | Ja |
| Aansluitwaarde | 0,84 kW |
| Voeding | 230 V |
| Gewicht | 200 kg |
| Breedte | 800 mm |
| Diepte | 630 mm |
| Hoogte | 1850 mm |
Bestel de Diamond Vriesvitrine | PanoramicLine | 480L | Wit | -5°C/-20°C | Geventileerd | 6 Niveaus | Wielen | 800x630x1850(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | MIX-5/B-2EME |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



