Emga Tafelkrijtbord | Hout | Bruin | 2-zijdig | 150x50x240(h)mm
€9,25
€7,86
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Emga Tafelkrijtbord | Hout | Bruin | 2-zijdig | 150x50x240(h)mm
OP VOORRAAD
€9,25
U bespaart €1,39 (15%)
€7,86 excl. btw
€9,51 incl. btw
Of €3,17 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Emga |
| Artikelnummer: | 630017 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (5+ stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Met dit tafelkrijtbord EMGA presenteer je eenvoudig menu’s, aanbiedingen of tafelreserveringen. Het bord is tweezijdig beschrijfbaar, waardoor je beide kanten efficiënt benut. Dankzij het uitneembare ontwerp wissel je snel boodschap en reinig je het bord eenvoudig voor hergebruik.
Je gebruikt dit tafelkrijtbord op elke tafel of balie dankzij de stevige houten voet die zorgt voor stabiliteit. Het bord is geschikt voor krijt of krijtstiften en blijft goed zichtbaar in horecaomgevingen. De combinatie een robuuste voet en een uitneembaar paneel maakt dit product praktisch en duurzaam in dagelijks gebruik.
Bestel de EMGA Tafelkrijtbord | Hout | Bruin | 2-Zijdig | 150x50x240(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Je gebruikt dit tafelkrijtbord op elke tafel of balie dankzij de stevige houten voet die zorgt voor stabiliteit. Het bord is geschikt voor krijt of krijtstiften en blijft goed zichtbaar in horecaomgevingen. De combinatie een robuuste voet en een uitneembaar paneel maakt dit product praktisch en duurzaam in dagelijks gebruik.
Specificaties
| Materiaal | Hout, HDF (High-Density Fibreboard) |
|---|---|
| Kleur / afwerking | Bruin |
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Hoogte | 240 mm |
Bestel de EMGA Tafelkrijtbord | Hout | Bruin | 2-Zijdig | 150x50x240(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Emga |
|---|---|
| Artikelnummer | 630017 |
| EAN / Barcode | 08712591075191 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

