Ecofrost Koelwerkbank | 368l | 3 Deuren (1/1 Gn) | +2°c/+8°c | Statisch + Ventilator | 1365x700x876(h)mm
€1.105,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Ecofrost Koelwerkbank | 368l | 3 Deuren (1/1 Gn) | +2°c/+8°c | Statisch + Ventilator | 1365x700x876(h)mm | 1295x595x455(h)mm | GN 1/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.105,00 excl. btw
€1.337,05 incl. btw
Of €445,68 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Ecofrost |
| Artikelnummer: | 7950.5080 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele koelwerkbank Ecofrost is uitgevoerd met robuuste behuizing en interieur in geborsteld RVS met capaciteit voor 1/1 GN-formaat, de meestgebruikte standaard in de horeca. Bovendien maakt de werkbank onderdeel uit een serie met diverse koel- en vrieskapparatuur in verschillende formaten en met ventilatorondersteunde of geforceerde koeling.
Effectieve KoelingDe koelwerkbank beschikt over statische koeling met ventilatorondersteuning, voor een gelijkmatigere verdeling de koude lucht, met een temperatuurbereik +2°C/+8°C, automatische ontdooiing en gebruiksvriendelijke digitale bediening met helder LED-display. Daarnaast maakt het apparaat gebruik milieuvriendelijk koelmiddel en is het ook geschikt voor gebruik in warmere omgevingen tot 32°C.
Praktische ConstructieDe koelruimte heeft een interne maat 1/1 GN en per deur is een rooster met verstelbaar geleiderset meegeleverd, voor flexibele indeling. Bovendien zijn aanvullende geleidersets en roosters apart verkrijgbaar en zijn ook ladensets beschikbaar, waarmee een deur door een set 2 laden kan worden vervangen.
De deuren zijn voorzien een ergonomische ingewerkte handgreep over de volledige breedte, voor comfortabel openen en sluiten. En verder zorgen de stelvoetjes voor stabielere plaatsing, maar is er ook een speciaal verrijdbaar onderstel apart verkrijgbaar, voor eenvoudiger verplaatsen!
Bestel de Ecofrost Koelwerkbank | 368L | 3 Deuren (1/1 GN) | +2°C/+8°C | Statisch + Ventilator | 1365x700x876(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Effectieve KoelingDe koelwerkbank beschikt over statische koeling met ventilatorondersteuning, voor een gelijkmatigere verdeling de koude lucht, met een temperatuurbereik +2°C/+8°C, automatische ontdooiing en gebruiksvriendelijke digitale bediening met helder LED-display. Daarnaast maakt het apparaat gebruik milieuvriendelijk koelmiddel en is het ook geschikt voor gebruik in warmere omgevingen tot 32°C.
Praktische ConstructieDe koelruimte heeft een interne maat 1/1 GN en per deur is een rooster met verstelbaar geleiderset meegeleverd, voor flexibele indeling. Bovendien zijn aanvullende geleidersets en roosters apart verkrijgbaar en zijn ook ladensets beschikbaar, waarmee een deur door een set 2 laden kan worden vervangen.
De deuren zijn voorzien een ergonomische ingewerkte handgreep over de volledige breedte, voor comfortabel openen en sluiten. En verder zorgen de stelvoetjes voor stabielere plaatsing, maar is er ook een speciaal verrijdbaar onderstel apart verkrijgbaar, voor eenvoudiger verplaatsen!
Specificaties
| Bruto inhoud | 368 liter |
|---|---|
| Binnenafmetingen | B 1295 x D 595 x H 455 mm |
| Deur(en) | 3 |
| Lade(n) | Optie |
| Achteropstand | Nee |
| Temperatuurbereik | +2°C / +8°C |
| Koeling | Statisch + ventilator |
| Koelmiddel | R290 (90 g) |
| Omgevingstemperatuur | Max. 32°C |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten roosters | 3 |
| Roosterformaat | 1/1 GN (530 x 325 mm) |
| Materiaal | RVS 18/8 (behuizing), RVS AISI-201 (intern) |
| Slot | Nee |
| Wielen | Optie |
| Energielabel | D |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 3,55 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 1294 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,24 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 125 kg |
| Breedte | 1365 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 876 mm |
Bestel de Ecofrost Koelwerkbank | 368L | 3 Deuren (1/1 GN) | +2°C/+8°C | Statisch + Ventilator | 1365x700x876(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Ecofrost |
|---|---|
| Artikelnummer | 7950.5080 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


