Bolero Barkrukken | Kunstleer/hout | Dark Brown | Houtlook Frame | Indoor | 2 Stuks | 410x410x760(h)mm
€249,99
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bolero Barkrukken | Kunstleer/hout | Dark Brown | Houtlook Frame | Indoor | 2 Stuks | 410x410x760(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€249,99 excl. btw
€302,49 incl. btw
Of €100,83 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bolero |
| Artikelnummer: | GG649 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Donkerbruine kunstlederen barkruk, wordt volledig gemonteerd geleverd en heeft een solide berkenhouten frame voor uitzonderlijke stabiliteit. Ideaal voor restaurants, bars en andere eetgelegenheden die verschillende zitmogelijkheden behoeven. Verkrijgbaar per 2 stuks. stalen op verzoek verkrijgbaar.
Bestel de Bolero Barkrukken | Kunstleer/Hout | Dark Brown | Houtlook Frame | Indoor | 2 Stuks | 410x410x760(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Kleur / afwerking | Dark brown, houtlook |
|---|---|
| Materiaal (bekleding) | Kunstleer |
| Materiaal (poten/frame) | Hout (berken) |
| Rugleuning | Nee |
| Armleuning(en) | Nee |
| Zithoogte | 760 mm |
| Voering / vulling | Ja |
| Toepassing | Binnen |
| Constructie | Voorgemonteerd |
| Gewicht | 6 kg |
| Breedte | 410 mm |
| Diepte | 410 mm |
| Hoogte | 760 mm |
| Aantal | 2 |
Bestel de Bolero Barkrukken | Kunstleer/Hout | Dark Brown | Houtlook Frame | Indoor | 2 Stuks | 410x410x760(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bolero |
|---|---|
| Artikelnummer | GG649 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


