Cuppone Pizzapletter | Pizzaform | ø30-34cm | Verwarmde Boven-/onderplaat | 4.2kw (400v) | 500x610x770(h)mm
€6.197,00
€6.073,06
excl. btw
-2%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Cuppone Pizzapletter | Pizzaform | ø30-34cm | Verwarmde Boven-/onderplaat | 4.2kw (400v) | 500x610x770(h)mm | 4.2kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€6.197,00
U bespaart €123,94 (2%)
€6.073,06 excl. btw
€7.348,40 incl. btw
Of €2.449,47 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Cuppone |
| Artikelnummer: | PZF/30DS |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De PIZZAFORM pizzapletters het gerenommeerde Italiaanse Cuppone bieden perfecte uniformiteit in vorm en dikte, gecombineerd met een ongekend hoge productiecapaciteit tot maar liefst 400 pizza's per uur. Bovendien zijn de Cuppone PIZZAFORM pizzapletters beschikbaar in diverse uitvoeringen voor verschillende pizzaformaten, met bodemdiameter vanaf minimaal 30 cm tot maar liefst 52 cm!
Perfecte VormDe pizzapletters beschikken verwarmde onder- én bovenplaten, welke onafhankelijk elkaar kunnen worden ingesteld met de intuïtieve digitale bediening met dubbel display. En daarbij kan ook de gewenste dikte de pizzabodem eenvoudig handmatig worden ingesteld.
De apparaten beschikken over verchroomde pizzaplaten met vlakke of aflopende vorm, welke zorgen voor de perfecte traditionele vorm de pizzabodems.
Hoogwaardige ConstructieDe Cuppone PIZZAFORM pletters zijn uitgevoerd met zeer robuuste RVS behuizing en zijn voorzien liftring bovenop. Daarnaast zijn perfect bijpassende onderstellen verkrijgbaar die niet alleen voor eenvoudiger verplaatsen zorgen, maar ook een open vak en een lade hebben die precies de juiste ruimte bieden voor deegkratten, zodat deegbollen binnen handbereik kunnen worden klaargelegd.
Let op, de productafbeeldingen met onderstel dienen ter illustratie; bijpassend onderstel is apart verkrijgbaar.
Bestel de Cuppone Pizzapletter | PIZZAFORM | Ø30-34cm | Verwarmde Boven-/Onderplaat | 4.2kW (400V) | 500x610x770(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Perfecte VormDe pizzapletters beschikken verwarmde onder- én bovenplaten, welke onafhankelijk elkaar kunnen worden ingesteld met de intuïtieve digitale bediening met dubbel display. En daarbij kan ook de gewenste dikte de pizzabodem eenvoudig handmatig worden ingesteld.
De apparaten beschikken over verchroomde pizzaplaten met vlakke of aflopende vorm, welke zorgen voor de perfecte traditionele vorm de pizzabodems.
Hoogwaardige ConstructieDe Cuppone PIZZAFORM pletters zijn uitgevoerd met zeer robuuste RVS behuizing en zijn voorzien liftring bovenop. Daarnaast zijn perfect bijpassende onderstellen verkrijgbaar die niet alleen voor eenvoudiger verplaatsen zorgen, maar ook een open vak en een lade hebben die precies de juiste ruimte bieden voor deegkratten, zodat deegbollen binnen handbereik kunnen worden klaargelegd.
Let op, de productafbeeldingen met onderstel dienen ter illustratie; bijpassend onderstel is apart verkrijgbaar.
Specificaties
| Serie | Cuppone PIZZAFORM |
|---|---|
| Type | PZF/30DS |
| Uitvoering | Verwarmde onder-/bovenplaat |
| Invoercapaciteit | Ø 30 - 34 cm |
| Productiecapaciteit | ≤ 400 / uur |
| Bediening | Digitaal (temperatuur), handmatig (dikte/pletten) |
| Materiaal | RVS |
| Vermogen | 4,2 kW |
| Voeding | 400 V |
| Stekkerklaar | Nee |
| Gewicht | 136 kg |
| Breedte | 500 mm |
| Diepte | 610 mm |
| Hoogte | 770 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de Cuppone Pizzapletter | PIZZAFORM | Ø30-34cm | Verwarmde Boven-/Onderplaat | 4.2kW (400V) | 500x610x770(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Cuppone |
|---|---|
| Artikelnummer | PZF/30DS |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen




