Combisteel Blender | 2L | Instelbare Snelheid (≤30.000rpm) | 1.5kw (230v) | Geluidskap | Programmering | Bpa-vrij | 220x260x510(h)mm
€575,00
€431,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Blender | 2L | Instelbare Snelheid (≤30.000rpm) | 1.5kw (230v) | Geluidskap | Programmering | Bpa-vrij | 220x260x510(h)mm | 1.5kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€575,00
U bespaart €143,75 (25%)
€431,25 excl. btw
€521,81 incl. btw
Of €173,94 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7455.0300 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (15 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele blender CombiSteel is zeer geschikt voor het verwerken allerlei soorten producten. De krachtige motor heeft een instelbare snelheid tot max. 30.000 TPM, welke het digitale bedieningspaneel met soft-touch knoppen kan worden ingesteld. Daarnaast heeft het apparaat ook een timer, 3 vooringestelde programma's en een helder LED-display, voor nog eenvoudiger instellen.
Voor comfortabeler gebruik is de blender voorzien een speciale geluiddempende kap stevig kunststof, waarbij de blender alleen kan worden ingeschakeld wanneer de kap is gesloten. De blender wordt bovendien stekkerklaar geleverd inclusief BPA-vrije blenderkan met inhoud 2 liter, zodat je er direct mee aan de slag kunt!
Bestel de CombiSteel Blender | 2L | Instelbare Snelheid (≤30.000RPM) | 1.5kW (230V) | Geluidskap | Programmering | BPA-Vrij | 220x260x510(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Voor comfortabeler gebruik is de blender voorzien een speciale geluiddempende kap stevig kunststof, waarbij de blender alleen kan worden ingeschakeld wanneer de kap is gesloten. De blender wordt bovendien stekkerklaar geleverd inclusief BPA-vrije blenderkan met inhoud 2 liter, zodat je er direct mee aan de slag kunt!
Specificaties
| Bruto inhoud | 2 liter |
|---|---|
| Snelheid/-heden | Instelbaar |
| Rotatiesnelheid | ≤ 30.000 RPM |
| Pulsefunctie | Ja |
| Timer | Ja |
| Bediening | Digitaal |
| Programmering | Ja |
| Geluidskap | Ja |
| Materiaal | Kunststof (behuizing/kan), wolfraam (mes) |
| BPA-vrij | Ja |
| Geluidsniveau | < 72 dB(A) |
| Aansluitwaarde | 1,5 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 9,5 kg |
| Breedte | 220 mm |
| Diepte | 260 mm |
| Hoogte | 510 mm |
Bestel de CombiSteel Blender | 2L | Instelbare Snelheid (≤30.000RPM) | 1.5kW (230V) | Geluidskap | Programmering | BPA-Vrij | 220x260x510(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7455.0300 |
| EAN / Barcode | 7435137851844 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen







