Bolero Barkrukken | Beaufort | Hout/staal | Walnut | Zwart Frame | Indoor | 2 Stuks | 610x510x1145(h)mm
€310,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bolero Barkrukken | Beaufort | Hout/staal | Walnut | Zwart Frame | Indoor | 2 Stuks | 610x510x1145(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€310,00 excl. btw
€375,10 incl. btw
Of €125,03 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bolero |
| Artikelnummer: | FU525 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Bolero BEAUFORT barkrukken combineren klassiek design met een moderne twist. Met een zwart gepoedercoat stalen frame en een donker walnoot houtlook zitting en rugleuning, bieden ze stijl en duurzaamheid. Vlekbestendig en eenvoudig schoon te maken, perfect voor drukke horecagelegenheden. Antislip voetpluggen zorgen voor stabiliteit en beschermen vloeren. Comfortabel, elegant en ideaal voor elke bar of bistro. Wordt volledig gemonteerd geleverd.
Bestel de Bolero Barkrukken | BEAUFORT | Hout/Staal | Walnut | Zwart Frame | Indoor | 2 Stuks | 610x510x1145(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Serie | Bolero BEAUFORT |
|---|---|
| Kleur / afwerking | Walnut, zwart |
| Materiaal (bekleding) | Hout |
| Materiaal (poten/frame) | Staal (poedercoating) |
| Rugleuning | Ja |
| Armleuning(en) | Nee |
| Toepassing | Binnen |
| Gewicht | 8,2 kg |
| Breedte | 610 mm |
| Diepte | 510 mm |
| Hoogte | 1145 mm |
| Aantal | 2 |
Bestel de Bolero Barkrukken | BEAUFORT | Hout/Staal | Walnut | Zwart Frame | Indoor | 2 Stuks | 610x510x1145(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bolero |
|---|---|
| Artikelnummer | FU525 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


