Bolero Barkrukken | Bistro | Hout/staal | Hout (essen) | Zilver Frame | Indoor | 4 Stuks | 430x450x900(h)mm
€223,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bolero Barkrukken | Bistro | Hout/staal | Hout (essen) | Zilver Frame | Indoor | 4 Stuks | 430x450x900(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€223,00 excl. btw
€269,83 incl. btw
Of €89,94 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bolero |
| Artikelnummer: | FB627 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Bolero's BISTRO barkruk combineert een iconisch stalen frame met een stijlvolle, duurzame essenhouten zitting. Het minimalistische ontwerp met metalen en houten accenten past perfect de industriële trend en de urban look. Het gegalvaniseerde stalen frame is ideaal voor intensief gebruik, en de rugleuning biedt extra comfort. Afgewerkt met antislip rubberen voetjes voor veiligheid. Een perfecte aanvulling op elke commerciële ruimte, met hoogte en verfijning.
Bestel de Bolero Barkrukken | BISTRO | Hout/Staal | Hout (Essen) | Zilver Frame | Indoor | 4 Stuks | 430x450x900(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Serie | Bolero BISTRO |
|---|---|
| Kleur / afwerking | Hout (essen), zilver |
| Materiaal (bekleding) | Hout (essen) |
| Materiaal (poten/frame) | Staal (gegalvaniseerd) |
| Rugleuning | Ja |
| Armleuning(en) | Nee |
| Zithoogte | 755 mm |
| Toepassing | Binnen |
| Gewicht | 6,3 kg |
| Breedte | 430 mm |
| Diepte | 450 mm |
| Hoogte | 900 mm |
| Aantal | 4 |
Bestel de Bolero Barkrukken | BISTRO | Hout/Staal | Hout (Essen) | Zilver Frame | Indoor | 4 Stuks | 430x450x900(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bolero |
|---|---|
| Artikelnummer | FB627 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


