Veba Barkruk | Mase | Staal | Beige | In-/outdoor | Stapelbaar | 520x520x1050(h)mm
€64,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Veba Barkruk | Mase | Staal | Beige | In-/outdoor | Stapelbaar | 520x520x1050(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€64,00 excl. btw
€77,44 incl. btw
Of €25,81 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | VEBA |
| Artikelnummer: | 50873 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De MASE metalen barkruk VEBA is de perfecte combinatie strak design en functioneel gemak. Deze moderne barkruk heeft een minimalistische uitstraling en is verkrijgbaar in meerdere eigentijdse kleuren. Het stevige metalen frame is afgewerkt met een dubbele poedercoating, waardoor de kruk zowel binnen als buiten ingezet kan worden.
Dankzij het stapelbare ontwerp is de MASE ideaal voor flexibel gebruik in horecagelegenheden, terrassen of evenementlocaties. Een stijlvolle en praktische keuze voor elke professionele omgeving – terras tot bar.
Let op, voor deze barkruk is een minimumafname 4 stuks toepassing.
Bestel de VEBA Barkruk | MASE | Staal | Beige | In-/Outdoor | Stapelbaar | 520x520x1050(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Dankzij het stapelbare ontwerp is de MASE ideaal voor flexibel gebruik in horecagelegenheden, terrassen of evenementlocaties. Een stijlvolle en praktische keuze voor elke professionele omgeving – terras tot bar.
Let op, voor deze barkruk is een minimumafname 4 stuks toepassing.
Specificaties
| Serie | VEBA MASE |
|---|---|
| Kleur / afwerking | Beige |
| Materiaal | Staal |
| Rugleuning | Ja |
| Armleuning(en) | Nee |
| Zithoogte | 740 mm |
| Zittingdiepte | 400 mm |
| Zittingbreedte | 450 mm |
| Draagkracht | 128 kg |
| Stapelbaar | Ja |
| Toepassing | Binnen / buiten |
| Gewicht | 4,6 kg |
| Breedte | 520 mm |
| Diepte | 520 mm |
| Hoogte | 1050 mm |
| Minimum afname | 4 |
Bestel de VEBA Barkruk | MASE | Staal | Beige | In-/Outdoor | Stapelbaar | 520x520x1050(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | VEBA |
|---|---|
| Artikelnummer | 50873 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


