Bolero Barkruk | Rotan/hout | Naturel | Indoor | 450x470x1100(h)mm
€227,99
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bolero Barkruk | Rotan/hout | Naturel | Indoor | 450x470x1100(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€227,99 excl. btw
€275,87 incl. btw
Of €91,96 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bolero |
| Artikelnummer: | GG657 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Vintage-stijl houten barkruk met opvallende, gekruiste rugleuning en naturel afwerking voor een klassieke uitstraling. Robuust ontworpen zodat hij lang meegaat, ideaal voor bars, cafés en restaurants. Wordt per stuk verkocht.
Bestel de Bolero Barkruk | Rotan/Hout | Naturel | Indoor | 450x470x1100(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Kleur / afwerking | Naturel |
|---|---|
| Materiaal (bekleding) | Rotan (zitting), metaal (rugleuning) |
| Materiaal (poten/frame) | Hout (berken) |
| Rugleuning | Ja |
| Armleuning(en) | Nee |
| Zithoogte | 750 mm |
| Toepassing | Binnen |
| Constructie | Voorgemonteerd |
| Gewicht | 6,5 kg |
| Breedte | 450 mm |
| Diepte | 470 mm |
| Hoogte | 1100 mm |
Bestel de Bolero Barkruk | Rotan/Hout | Naturel | Indoor | 450x470x1100(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bolero |
|---|---|
| Artikelnummer | GG657 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


