Bolero Barkrukken | Windsor | Aluminium | Zwart | In-/outdoor | 2 Stuks | 470x520x1080(h)mm
€221,99
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bolero Barkrukken | Windsor | Aluminium | Zwart | In-/outdoor | 2 Stuks | 470x520x1080(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€221,99 excl. btw
€268,61 incl. btw
Of €89,54 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bolero |
| Artikelnummer: | DX688 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De WINDSOR barkrukken Bolero zijn gebouwd voor dagelijks gebruik in drukke horecaomgevingen. Ze zijn gemaakt duurzame aluminium buizen met een zwarte poedercoating en bieden zowel UV- als krasbestendigheid. De barkrukken zijn licht gewicht, praktisch en eenvoudig schoon te vegen, waardoor ze ideaal zijn voor intensief gebruik.
De barkrukken zijn voorzien voetpluggen die krassen en markeringen op de vloer helpen voorkomen en zorgen voor extra stabiliteit tijdens gebruik. Dankzij het onderhoudsvriendelijke ontwerp zijn ze geschikt voor zowel binnen- als buitengebruik en eenvoudig te verplaatsen binnen wisselende opstellingen.
Bestel de Bolero Barkrukken | WINDSOR | Aluminium | Zwart | In-/Outdoor | 2 Stuks | 470x520x1080(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De barkrukken zijn voorzien voetpluggen die krassen en markeringen op de vloer helpen voorkomen en zorgen voor extra stabiliteit tijdens gebruik. Dankzij het onderhoudsvriendelijke ontwerp zijn ze geschikt voor zowel binnen- als buitengebruik en eenvoudig te verplaatsen binnen wisselende opstellingen.
Specificaties
| Serie | Bolero WINDSOR |
|---|---|
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Materiaal | Aluminium |
| Rugleuning | Ja |
| Armleuning(en) | Nee |
| Toepassing | Binnen / buiten |
| Gewicht | 3,6 kg |
| Breedte | 470 mm |
| Diepte | 520 mm |
| Hoogte | 1080 mm |
| Aantal | 2 |
Bestel de Bolero Barkrukken | WINDSOR | Aluminium | Zwart | In-/Outdoor | 2 Stuks | 470x520x1080(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bolero |
|---|---|
| Artikelnummer | DX688 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


