Saro Inductie Bak-/grillplaat | Brooklyn | Glad/gegroefd Oppervlak 650x450 (rvs) | 80°c/300°c | 10kw (400v) | Gesloten Onderkast | 800x700x880/980(h)mm
€4.090,00
€2.658,50
excl. btw
-35%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Saro Inductie Bak-/grillplaat | Brooklyn | Glad/gegroefd Oppervlak 650x450 (rvs) | 80°c/300°c | 10kw (400v) | Gesloten Onderkast | 800x700x880/980(h)mm | 10kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€4.090,00
U bespaart €1.431,50 (35%)
€2.658,50 excl. btw
€3.216,79 incl. btw
Of €1.072,26 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Saro |
| Artikelnummer: | 360-1215 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Saro BROOKLYN staande bak-/grillplaat combineert krachtige inductieverhitting en precisie in een hoogwaardige en robuuste constructie. De RVS grillplaat is verdeeld in 2/3 glad en 1/3 gegroefd oppervlak, ideaal voor het gelijktijdig bereiden verschillende producten en gerechten. De hoge spatrand en achteropstand zorgen daarbij voor een nette werkomgeving, terwijl een uitneembare opvanglade het overtollige vet en kookvocht efficiënt opvangt.
Bediening verloopt een gebruiksvriendelijk touchpaneel, waarbij je kunt kiezen voor instellen op basis vermogen (0 - 10 kW) of temperatuur (80 - 300°C). De instellingen zijn duidelijk af te lezen op het LED-display en voor extra veiligheid is het apparaat voorzien elektronische oververhittingsbeveiliging.
De stevige onderkast met twee draaideuren biedt praktische opbergruimte en de verstelbare poten zorgen voor een stabiele plaatsing. De bakplaat wordt geleverd met een kabel zonder stekker, klaar voor aansluiting in een professionele keukenomgeving.
Bestel de Saro Inductie Bak-/Grillplaat | BROOKLYN | Glad/Gegroefd Oppervlak 650x450 (RVS) | 80°C/300°C | 10kW (400V) | Gesloten Onderkast | 800x700x880/980(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Bediening verloopt een gebruiksvriendelijk touchpaneel, waarbij je kunt kiezen voor instellen op basis vermogen (0 - 10 kW) of temperatuur (80 - 300°C). De instellingen zijn duidelijk af te lezen op het LED-display en voor extra veiligheid is het apparaat voorzien elektronische oververhittingsbeveiliging.
De stevige onderkast met twee draaideuren biedt praktische opbergruimte en de verstelbare poten zorgen voor een stabiele plaatsing. De bakplaat wordt geleverd met een kabel zonder stekker, klaar voor aansluiting in een professionele keukenomgeving.
Specificaties
| Type | Saro BROOKLYN |
|---|---|
| Uitvoering | Staand model |
| Verhitting | Inductie |
| Formaat bakoppervlak | 650 x 450 mm |
| Materiaal bakoppervlak | RVS |
| Afwerking bakoppervlak | Glad (2/3), gegroefd (1/3) |
| Temperatuurbereik | 80°C / 300°C |
| Bediening | Touch |
| Timer | Ja |
| Spatrand | Ja |
| Vetopvang-/lekbak | Ja |
| Behuizing | RVS |
| Onderstel | Ja |
| Indeling onderstel | Draaideuren |
| Verstelbare poten | Ja |
| Vermogen | 10 kW |
| Voeding | 380 - 420 V |
| Stekkerklaar | Nee |
| Gewicht | 103 kg |
| Breedte | 800 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 880 / 980 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de Saro Inductie Bak-/Grillplaat | BROOKLYN | Glad/Gegroefd Oppervlak 650x450 (RVS) | 80°C/300°C | 10kW (400V) | Gesloten Onderkast | 800x700x880/980(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Saro |
|---|---|
| Artikelnummer | 360-1215 |
| EAN / Barcode | 4017337068272 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



