Combisteel Bak-/grillplaat | Base 900 | Elektrisch | Glad Oppervlak 392x670 (verchroomd) | 50°c/300°c | 6kw (400v) | Open Onderkast | 400x900x900(h)mm
€2.055,00
€1.541,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Bak-/grillplaat | Base 900 | Elektrisch | Glad Oppervlak 392x670 (verchroomd) | 50°c/300°c | 6kw (400v) | Open Onderkast | 400x900x900(h)mm | 6kW
GRATIS VERZENDING
€2.055,00
U bespaart €513,75 (25%)
€1.541,25 excl. btw
€1.864,91 incl. btw
Of €621,64 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7178.3195 |
| Beschikbaarheid: | Niet op voorraad |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De BASE 900 kooklijn CombiSteel biedt professionele apparatuur groot formaat, uitgevoerd in robuuste materialen en met betrouwbare techniek. De kooklijn is perfect voor grotere keukens waar ruimte geen probleem is, maar efficiënt werken wél voorop staat.
De kooklijn biedt een zeer ruime keuze aan apparatuur en toebehoren, zodat voor elk type keuken een volledige en complete inrichting kan worden samengesteld, specialiteitenrestaurants tot (grote) bedrijfskantines.
Staande Bak-/GrillplaatDeze staande elektrische bak-/grillplaat op open onderkast beschikt over een bakoppervlak in hoogwaardig verchroomd staal met gladde afwerking en daaronder een 12 mm dikke stalen plaat voor zeer gelijkmatige warmteverdeling, waarbij het krachtige verhittingselement een traploos instelbaar temperatuurbereik heeft 50°C/300°C.
Door de chromen afwerking kunnen verschillende gerechten na elkaar worden bereid zonder geur- of smaakoverdracht, zodat de bakplaat tussendoor niet constant hoeft te worden schoongemaakt. Ook zorgt deze afwerking voor een lagere warmteafgifte rond het apparaat, voor een comfortabele werkomgeving.
Daarnaast is het bakoppervlak iets hellend geplaatst, zodat vet en vocht vanzelf naar de vetafvoer lopen en worden opgevangen in de verwijderbare RVS opvanglade, voor makkelijker schoonmaken.
Accessoires & ToebehorenDe CombiSteel BASE 900 kooklijn biedt een ruim aanbod aan andere apparatuur en diverse accessoires en toebehoren, zoals deuren om de onderkasten af te sluiten en nog veel meer!
Bestel de CombiSteel Bak-/Grillplaat | BASE 900 | Elektrisch | Glad Oppervlak 392x670 (Verchroomd) | 50°C/300°C | 6kW (400V) | Open Onderkast | 400x900x900(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De kooklijn biedt een zeer ruime keuze aan apparatuur en toebehoren, zodat voor elk type keuken een volledige en complete inrichting kan worden samengesteld, specialiteitenrestaurants tot (grote) bedrijfskantines.
Staande Bak-/GrillplaatDeze staande elektrische bak-/grillplaat op open onderkast beschikt over een bakoppervlak in hoogwaardig verchroomd staal met gladde afwerking en daaronder een 12 mm dikke stalen plaat voor zeer gelijkmatige warmteverdeling, waarbij het krachtige verhittingselement een traploos instelbaar temperatuurbereik heeft 50°C/300°C.
Door de chromen afwerking kunnen verschillende gerechten na elkaar worden bereid zonder geur- of smaakoverdracht, zodat de bakplaat tussendoor niet constant hoeft te worden schoongemaakt. Ook zorgt deze afwerking voor een lagere warmteafgifte rond het apparaat, voor een comfortabele werkomgeving.
Daarnaast is het bakoppervlak iets hellend geplaatst, zodat vet en vocht vanzelf naar de vetafvoer lopen en worden opgevangen in de verwijderbare RVS opvanglade, voor makkelijker schoonmaken.
Accessoires & ToebehorenDe CombiSteel BASE 900 kooklijn biedt een ruim aanbod aan andere apparatuur en diverse accessoires en toebehoren, zoals deuren om de onderkasten af te sluiten en nog veel meer!
Specificaties
| Serie | CombiSteel BASE 900 |
|---|---|
| Uitvoering | Staand model |
| Verhitting | Elektrisch |
| Formaat bakoppervlak | B 392 x D 670 mm |
| Materiaal bakoppervlak | Verchroomd |
| Afwerking bakoppervlak | Glad |
| Temperatuurbereik | 50°C / 300°C |
| Bediening | Analoog |
| Vetopvang-/lekbak | Ja |
| Behuizing | RVS |
| Onderstel | Open |
| Verstelbare poten | Ja |
| Vermogen | 6 kW |
| Voeding | 400 V |
| Stekkerklaar | Nee |
| Gewicht | 86 kg |
| Breedte | 400 mm |
| Diepte | 900 mm |
| Hoogte | 900 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de CombiSteel Bak-/Grillplaat | BASE 900 | Elektrisch | Glad Oppervlak 392x670 (Verchroomd) | 50°C/300°C | 6kW (400V) | Open Onderkast | 400x900x900(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7178.3195 |
| EAN / Barcode | 7422242985984 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



