Saro Inductie Bak-/grillplaat | Maurice | Glad Oppervlak 315x455 (rvs) | 80°c/300°c | 5kw (400v) | Gesloten Onderkast | 400x700x850/950(h)mm
€2.650,00
€1.722,50
excl. btw
-35%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Saro Inductie Bak-/grillplaat | Maurice | Glad Oppervlak 315x455 (rvs) | 80°c/300°c | 5kw (400v) | Gesloten Onderkast | 400x700x850/950(h)mm | 5kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.650,00
U bespaart €927,50 (35%)
€1.722,50 excl. btw
€2.084,23 incl. btw
Of €694,74 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Saro |
| Artikelnummer: | 360-1265 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Saro MAURICE staande bak-/grillplaat combineert krachtige inductieverhitting en precisie met een design constructie RVS met hoogwaardige zwarte coating, voor een unieke en bijzonder luxe uitstraling in iedere professionele keuken.
De grillplaat heeft een glad oppervlak dik RVS, voor zeer gelijkmatige hitteverdeling. De hoge spatrand en achteropstand zorgen daarbij voor een nette werkomgeving, terwijl een uitneembare opvanglade het overtollige vet en kookvocht efficiënt opvangt.
Bediening verloopt een gebruiksvriendelijk touchpaneel, waarbij je kunt kiezen voor instellen op basis vermogen (0 - 5 kW) of temperatuur (80 - 300°C). De instellingen zijn duidelijk af te lezen op het LED-display en voor extra veiligheid is het apparaat voorzien elektronische oververhittingsbeveiliging.
De stevige onderkast met draaideur biedt praktische opbergruimte en de verstelbare poten zorgen voor een stabiele plaatsing. De bakplaat wordt geleverd met een kabel zonder stekker, klaar voor aansluiting in een professionele keukenomgeving.
Bestel de Saro Inductie Bak-/Grillplaat | MAURICE | Glad Oppervlak 315x455 (RVS) | 80°C/300°C | 5kW (400V) | Gesloten Onderkast | 400x700x850/950(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De grillplaat heeft een glad oppervlak dik RVS, voor zeer gelijkmatige hitteverdeling. De hoge spatrand en achteropstand zorgen daarbij voor een nette werkomgeving, terwijl een uitneembare opvanglade het overtollige vet en kookvocht efficiënt opvangt.
Bediening verloopt een gebruiksvriendelijk touchpaneel, waarbij je kunt kiezen voor instellen op basis vermogen (0 - 5 kW) of temperatuur (80 - 300°C). De instellingen zijn duidelijk af te lezen op het LED-display en voor extra veiligheid is het apparaat voorzien elektronische oververhittingsbeveiliging.
De stevige onderkast met draaideur biedt praktische opbergruimte en de verstelbare poten zorgen voor een stabiele plaatsing. De bakplaat wordt geleverd met een kabel zonder stekker, klaar voor aansluiting in een professionele keukenomgeving.
Specificaties
| Type | Saro MAURICE |
|---|---|
| Uitvoering | Staand model |
| Verhitting | Inductie |
| Formaat bakoppervlak | 315 x 455 mm |
| Materiaal bakoppervlak | RVS |
| Afwerking bakoppervlak | Glad |
| Temperatuurbereik | 80°C / 300°C |
| Bediening | Touch |
| Timer | Ja |
| Spatrand | Ja |
| Vetopvang-/lekbak | Ja |
| Behuizing | RVS |
| Onderstel | Ja |
| Indeling onderstel | Draaideur |
| Verstelbare poten | Ja |
| Vermogen | 5 kW |
| Voeding | 380 - 420 V |
| Stekkerklaar | Nee |
| Gewicht | 65,8 kg |
| Breedte | 400 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 850 / 950 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de Saro Inductie Bak-/Grillplaat | MAURICE | Glad Oppervlak 315x455 (RVS) | 80°C/300°C | 5kW (400V) | Gesloten Onderkast | 400x700x850/950(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Saro |
|---|---|
| Artikelnummer | 360-1265 |
| EAN / Barcode | 4017337072064 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



