Diamond Pizzapletter | ø35cm | Verwarmde Boven-/onderplaat | 3.8kw (230v) | 500x610x770(h)mm
€6.635,00
€4.976,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Pizzapletter | ø35cm | Verwarmde Boven-/onderplaat | 3.8kw (230v) | 500x610x770(h)mm | 230kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€6.635,00
U bespaart €1.658,75 (25%)
€4.976,25 excl. btw
€6.021,26 incl. btw
Of €2.007,09 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | DP35-EK-230/1- |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (3 stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Diamond Pizzapletter | ø35cm | Verwarmde Boven-/onderplaat | 3.8kw (230v) | 500x610x770(h)mm van Diamond is een professionele oplossing uit de categorie Pizzapletters. Voorzien van een vermogen van 3.8 kW, 230V aansluiting. Extra voordelen: instelbare thermostaat, met timer. Het gewicht bedraagt 155,0 kg en wordt geleverd met 1 jaar garantie. Bestel bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in Diamond professionele horecaapparatuur. Gratis verzending vanaf €75.
- Ø tot 350 mm.- Platen in R.V.S. zijn verwarmd door weerstanden, met als waarborg een grotere homogeniteit de warmte, de thermostaat sonde is de type thermokoppel welke een groter gevoeligheid heeft. - Afgeronde plaat , die een uniforme omlijsting biedt. - Grote ruimte tussen de platen, duidelijke zigbaarheid welke een grote productiviteit waarborgt. - R.V.S. protectierooster rond de platen.- Gemakkelijk gebruik dankzij hefboomsysteem onder de onderste plaat met als doel de dikte te regelen. - Bedieningspaneel met : - 1 algemene ON/OFF schakelaar- 2 elektrische thermostaten, 1 voor elk plaat- 1 timer om de contact tijd te regelen- 1 ''START'' drukknop- 1 noodstopknop- Specifiek voorzien voor grote producties pizza's of taarten 400 stuk per uur. - Structuur in R.V.S.- Apparaat vervaardigt volgens de huidige EG-normen.Afmeting 500x610x770(h)mm
kW 3,8
Gewicht 155 kg
Elektrische aansluiting 230V
Frequentie 50Hz
Inhoud m3 0,35
Specificaties
| Breedte | 500mm |
|---|---|
| Diepte | 610mm |
| Hoogte | 770mm |
| Voltage | 230 |
| Kw/h | 3.8 |
| Gewicht | 155Kg |
| Volume | 0.35 |
Bestel de Diamond Pizzapletter | Ø35cm | Verwarmde Boven-/Onderplaat | 3.8kW (230V) | 500x610x770(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | DP35-EK-230/1- |
| EAN / Barcode | 5407011597799 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

