Diamond Tunneloven | Elektrisch 375 | 10/15 Pizza's/u | 6kw | 1210x600x260/320(h)mm
€2.497,00
€1.872,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht vr 22 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Tunneloven | Elektrisch 375 | 10/15 Pizza's/u | 6kw | 1210x600x260/320(h)mm | 6kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.497,00
U bespaart €624,25 (25%)
€1.872,75 excl. btw
€2.266,03 incl. btw
Of €755,34 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | FET/375-EXPO |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 5 tot 7 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Diamond Tunneloven | Elektrisch 375 | 10/15 Pizza's/u | 6kw | 1210x600x260/320(h)mm van Diamond is een professionele oplossing uit de categorie Tunnel Pizza Ovens. Voorzien van een vermogen van 6 kW. wordt geleverd met 1 jaar garantie. Bestel bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in Diamond professionele horecaapparatuur. Gratis verzending vanaf €75.
- Productiviteit : 15/10 pizzas/h (5,5' / 6,5' baktijd).- Schakelaar aan/uit, Onafhankelijke controle, Energieregelaars aan iedere weerstand.- Snelheidsregelaar. Analoge thermometer- Rolband in RVS., breedte 375mm, lengte 935mm, regelbare hoogte can 40 tot 75mm.- Vervaardigd uit RVS.- Bovenkant verwarmt om pizza's warm te houden.- verstelbare poten.ADVANTAGE:Ideaal voor pizza's, flammenküsche, taarten, quiches, pattiserie, stokbrood en belegde broodjes, ciabatta,.... de dubbele regelaar laat toe om de kookwijze aan te passen aan het type en de dikte het te bakken deeg.Specificaties
| Breedte | 1210mm |
|---|---|
| Diepte | 600mm |
| Hoogte | 260/320mm |
| Voltage | 400 |
| Kw/h | 6 |
| Gewicht | 41Kg |
| Volume | 0.33 |
Bestel de Diamond Tunneloven | Elektrisch 375 | 10/15 Pizza's/u | 6kW | 1210x600x260/320(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | FET/375-EXPO |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 5 tot 7 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


