Diamond Tunneloven | Gas | Geventileerd 650 | 25 of 155 Pizza's/u | 0.44kw | 1550x2000x550/1100(h)mm
€20.202,00
€15.151,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Tunneloven | Gas | Geventileerd 650 | 25 of 155 Pizza's/u | 0.44kw | 1550x2000x550/1100(h)mm | 0.44kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€20.202,00
U bespaart €5.050,50 (25%)
€15.151,50 excl. btw
€18.333,32 incl. btw
Of €6.111,11 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | FTEV65/110-N |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (3 stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Diamond Tunneloven | Gas | Geventileerd 650 | 25 of 155 Pizza's/u | 0.44kw | 1550x2000x550/1100(h)mm van Diamond is een professionele oplossing uit de categorie Tunnel Pizza Ovens. Voorzien van een vermogen van 0.44 kW. Extra voordelen: op wielen. Het gewicht bedraagt 222,0 kg en wordt geleverd met 1 jaar garantie. Bestel bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in Diamond professionele horecaapparatuur. Gratis verzending vanaf €75.
- Interne afmetingen 650x1100xh100- Pizzaproductie/uur: Ø 250 mm "230 gr." = 155 pizza's, tot Ø 500 mm "915 gr." = 25 pizza's (kooktijd 3,5 tot 5 minuten)- Standaard geleverd met roestvrijstalen onderstel op zwenkwielen (met remmen)- Stapelmogelijkheid tot 3 ovens hetzelfde model- Uitvoering in- en uitwendig in RVS AISI 304, thermische isolatie d.m.v. ceramische glasvezels.- Kooktunnel : elektronische regeling de temperatuur en de tunnelsnelheid. Snel temperatuurbereik, gemakkelijk toegang het onderhoud.- Maximum temperatuur 320°C.- Gasverwarming : elektronische controle de vlam, minimum/maximum regeling.- Elektronisch "digitaal" bedieningspaneel, frontrale toegankelijkheid, gemakkelijk en snel voor de naverkoopdienst.INFO : Ideaal ontworpen voor het continu bereiden pizzas, geroosterd brood, taarten, croissants, lasagne enz....Warme luchtstroom, hetgeen een bereiding toelaat op een lagere temperatuur dan de traditionele ovens, wat een beter kookresultaat met zich meebrengt evenals een besparing energie.Specificaties
| Breedte | 1550mm |
|---|---|
| Diepte | 2000mm |
| Hoogte | 550/1100mm |
| Voltage | 230 |
| Kw/h | 0.44 |
| Kcal/h | 20650 |
| Gewicht | 252Kg |
| Volume | 3.65 |
Bestel de Diamond Tunneloven | Gas | Geventileerd 650 | 25 of 155 Pizza's/u | 0.44kW | 1550x2000x550/1100(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | FTEV65/110-N |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


