Caterchef Bain Marie Gn1/2x1-150mm | 2kw | Met Thermostaat | 370x310x270(h)mm
€145,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Caterchef Bain Marie Gn1/2x1-150mm | 2kw | Met Thermostaat | 370x310x270(h)mm | 2kW | 365x360x270(h)mm | RVS/Glas
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€145,00 excl. btw
€175,45 incl. btw
Of €58,48 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | CaterChef |
| Artikelnummer: | 688027 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Caterchef Bain Marie Gn1/2x1-150mm | 2kw | Met Thermostaat | 370x310x270(h)mm van CaterChef is een professionele oplossing uit de categorie Bain Maries Tafelmodellen. Dit product is vervaardigd uit RVS en met afmetingen van 365 x 360 x 270 mm (BxDxH). Voorzien van een vermogen van 2 kW, 230V aansluiting, GN 1/2 compatibiliteit. Extra voordelen: instelbare thermostaat, inclusief tapkraan. wordt geleverd met 12 maanden garantie. Bestel bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in CaterChef professionele horecaapparatuur. Gratis verzending vanaf €75.
Wordt zonder GN bakken geleverdAansluiting voeding: 1x 230V
Frequentie; 50/60Hz
Vermogen elektrisch: 2000W
Met stekker: Ja
Opslag maatvoering: 32,5x26,5cm 1/2GN
Model: Tafel model
Aantal onafhankelijke zones: 1
Gewicht netto: 5 kg
Materiaal: RVS
Ingebouwd element: Ja
Hoogte / inhoud 15cm
Met aftapkraan: Nee
Compartimenten: 01
Diepgetrokken: Ja
Met kraan: Nee
Naadloos: Nee
Soort glas: Dubbel glas
Thermostaat: Manuele bediening
Traploos regelbaar: Ja
Verstelbare poten: Nee
Met hoofdschakelaar: Nee
Afmeting: 365x360x270(h)mm
Specificaties
| Breedte | 370mm |
|---|---|
| Diepte | 310mm |
| Hoogte | 270mm |
| Voltage | 230V |
| kW | 2 |
| Gewicht | 5kg |
Bestel de CaterChef Bain marie GN1/2x1-150mm | 2kW | Met thermostaat | 370x310x270(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | CaterChef |
|---|---|
| Artikelnummer | 688027 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
