Gmg Gmg Crepes Bakplaat | 2 Platen 2x ø40cm | 2kw | 900x520x240(h)mm
€820,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Gmg Gmg Crepes Bakplaat | 2 Platen 2x ø40cm | 2kw | 900x520x240(h)mm | 2kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€820,00 excl. btw
€992,20 incl. btw
Of €330,73 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | GMG |
| Artikelnummer: | CR-D240-V |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Crepes bakplaat 2 platen 2 x Ø40cm
Bakplaat teflon gecoat
Behuizing roestvrij staal
Temperatuurregeling 50'-300'C
Aan/uit-schakelaar
Opslaglade onder (niet voor CR R 40)
Bestel de GMG GMG Crepes Bakplaat | 2 platen 2x Ø40cm | 2kW | 900x520x240(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Bakplaat teflon gecoat
Behuizing roestvrij staal
Temperatuurregeling 50'-300'C
Aan/uit-schakelaar
Opslaglade onder (niet voor CR R 40)
Specificaties
| Breedte | 900mm |
|---|---|
| Diepte | 520mm |
| Hoogte | 240mm |
| Gewicht | 41kg |
| Voltage | 230V |
| kW | 3kW |
Bestel de GMG GMG Crepes Bakplaat | 2 platen 2x Ø40cm | 2kW | 900x520x240(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | GMG |
|---|---|
| Artikelnummer | CR-D240-V |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Bartscher
Crêpe-bakplaat 2cp400
-25% KORTING
Bartscher
Crêpe-bakplaat 2cp400g
-25% KORTING
Bartscher
