Combisteel Pizzapletter | ø45.8cm | Bovenplaat Verwarmd | 1.2kw (230v) | 470x765x470(h)mm
€2.775,00
€2.081,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Pizzapletter | ø45.8cm | Bovenplaat Verwarmd | 1.2kw (230v) | 470x765x470(h)mm | 1.2kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.775,00
U bespaart €693,75 (25%)
€2.081,25 excl. btw
€2.518,31 incl. btw
Of €839,44 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7534.0100 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (11 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze praktische pizzapletter CombiSteel is uitgevoerd met hoogwaardige behuizing in staal en RVS. De pletter is geschikt voor een maximale diameter 45,8 cm, waarbij de dikte eenvoudig instelbaar is 1 - 15 mm met de stevige draaiknop bovenop.
Het apparaat heeft een verwarmde bovenplaat, welke eenvoudig instelbaar is met de digitale bediening met soft-touch-knoppen en dubbel LED-dispaly.
Bovendien zorgt de robuuste grote hefboom voor eenvoudige handmatige bediening en heeft het apparaat een 230V-aansluiting, zodat geen speciale aansluiting voor krachtstroom nodig is!
Bestel de CombiSteel Pizzapletter | Ø45.8cm | Bovenplaat Verwarmd | 1.2kW (230V) | 470x765x470(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Het apparaat heeft een verwarmde bovenplaat, welke eenvoudig instelbaar is met de digitale bediening met soft-touch-knoppen en dubbel LED-dispaly.
Bovendien zorgt de robuuste grote hefboom voor eenvoudige handmatige bediening en heeft het apparaat een 230V-aansluiting, zodat geen speciale aansluiting voor krachtstroom nodig is!
Specificaties
| Capaciteit | Max. Ø 45,8 cm (dikte 1 - 15 mm) |
|---|---|
| Bediening | Digitaal / handmatig |
| Materiaal | Gelakt staal, RVS |
| Kleur / afwerking | Wit |
| Aansluitwaarde | 1,2 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 50 kg |
| Breedte | 470 mm |
| Diepte | 765 mm |
| Hoogte | 470 mm |
Bestel de CombiSteel Pizzapletter | Ø45.8cm | Bovenplaat Verwarmd | 1.2kW (230V) | 470x765x470(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7534.0100 |
| EAN / Barcode | 7422242976937 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen







