Polar Blastchiller | 5 Niveaus (1/1 Gn) | Max. 18kg (koelen) / 14kg (vriezen) | 0.7kw (230v) | Touchscreen | Wielen (geremd) | 804x826x1035(h)mm
€4.365,99
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Polar Blastchiller | 5 Niveaus (1/1 Gn) | Max. 18kg (koelen) / 14kg (vriezen) | 0.7kw (230v) | Touchscreen | Wielen (geremd) | 804x826x1035(h)mm | 0.7kW | GN 1/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€4.365,99 excl. btw
€5.282,85 incl. btw
Of €1.760,95 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Polar |
| Artikelnummer: | GL015 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze Polar U-SERIE blastchiller is speciaal ontworpen om voedsel snel en effectief te koelen, met een capaciteit 5x 1/1 GN. De krachtige koeling zorgt dat wordt voldaan aan de hoogste hygiënenormen en behoudt de optimale smaak en textuur gerechten.
De geïntegreerde sonde monitort nauwkeurig het koelproces tot het perfecte resultaat bereikt is. Het apparaat is heel eenvoudig instelbaar met de geavanceerde en tegelijk intuïtieve touchscreen bediening. Daarbij beschikt de blastchiller over voorgeprogrammeerde instellingen, maar kunnen eigen instellingen ook eenvoudig worden opgeslagen voor herhaald gebruik.
Het apparaat is zowel aan de buiten- als de binnenkant volledig uitgevoerd in hoogwaardig RVS, wat het schoonmaken heel makkelijk maakt. Dankzij de geremde zwenkwielen staat het apparaat stabiel, maar is het ook makkelijk te verplaatsen, bijvoorbeeld om er makkelijk onder/omheen te kunnen schoonmaken.
Daarnaast maakt de blastchiller gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290, kan het gebruikt worden in zeer warme omgevingen (tot wel 43°C) en is de scharnierkant de deur om te draaien!
Let op, GN-roosters/-bakken zijn niet bijgesloten; deze zijn los verkrijgbaar.
Bestel de Polar Blastchiller | 5 Niveaus (1/1 GN) | Max. 18kg (Koelen) / 14kg (Vriezen) | 0.7kW (230V) | Touchscreen | Wielen (Geremd) | 804x826x1035(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De geïntegreerde sonde monitort nauwkeurig het koelproces tot het perfecte resultaat bereikt is. Het apparaat is heel eenvoudig instelbaar met de geavanceerde en tegelijk intuïtieve touchscreen bediening. Daarbij beschikt de blastchiller over voorgeprogrammeerde instellingen, maar kunnen eigen instellingen ook eenvoudig worden opgeslagen voor herhaald gebruik.
Het apparaat is zowel aan de buiten- als de binnenkant volledig uitgevoerd in hoogwaardig RVS, wat het schoonmaken heel makkelijk maakt. Dankzij de geremde zwenkwielen staat het apparaat stabiel, maar is het ook makkelijk te verplaatsen, bijvoorbeeld om er makkelijk onder/omheen te kunnen schoonmaken.
Daarnaast maakt de blastchiller gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290, kan het gebruikt worden in zeer warme omgevingen (tot wel 43°C) en is de scharnierkant de deur om te draaien!
Let op, GN-roosters/-bakken zijn niet bijgesloten; deze zijn los verkrijgbaar.
Specificaties
| Serie | Polar U-SERIE |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -18ºC / +3ºC |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelcapaciteit | 18 kg |
| Koelcyclus | 90 min. |
| Vriescapaciteit | 14 kg |
| Vriescyclus | 240 min. |
| Niveaus | 5 |
| Niveauformaat | 1/1 GN (530 x 325 mm) |
| Kernthermometer | Ja |
| Omgevingstemperatuur | Max. 43°C |
| Koelmiddel | R290 (60 g) |
| Bediening | Touchscreen |
| Timer | Ja |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | 60 mm |
| Materiaal | RVS |
| Wielen | Ja |
| Aansluitwaarde | 0,72 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 116 kg |
| Breedte | 804 mm |
| Diepte | 826 mm |
| Hoogte | 1035 mm |
Bestel de Polar Blastchiller | 5 Niveaus (1/1 GN) | Max. 18kg (Koelen) / 14kg (Vriezen) | 0.7kW (230V) | Touchscreen | Wielen (Geremd) | 804x826x1035(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Polar |
|---|---|
| Artikelnummer | GL015 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


