Caterchef Bain Marie Gn1/3x1-150mm | 1kw | Met Thermostaat en Controlelampje | 370x220x270(h)mm
€139,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Caterchef Bain Marie Gn1/3x1-150mm | 1kw | Met Thermostaat en Controlelampje | 370x220x270(h)mm | 1kW | 365x275x270(h)mm | RVS/Glas
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€139,00 excl. btw
€168,19 incl. btw
Of €56,06 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | CaterChef |
| Artikelnummer: | 688025 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Roestvrijstaal, geschikt voor GN bakken max. 15cm diep, voorzien regelbare thermostaat en controlelampje.
Opslag maatvoering: 32,5x 17,6cm 1/3 GN
Model: Tafel model
aantal onafhankelijke zones: 1
Gewicht netto: 5 kg
Materiaal: RVS
Ingebouwd element: Ja
Hoogte / Inhoud 15 cm
Met aftapkraan: Nee
Compartimenten: 1
Diepgetrokken: Ja
Met kraan: Nee
Naadloos: Nee
Soort glas: Dubbel glas
Thermostaat: Manuele bediening
Traploos regelbaar: Ja
Verstelbare poten: Nee
Met hoofdschakelaar: Nee
Afmeting: 365x275x270(h)mm
Bestel de CaterChef Bain marie GN1/3x1-150mm | 1kW | Met thermostaat en controlelampje | 370x220x270(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Opslag maatvoering: 32,5x 17,6cm 1/3 GN
Model: Tafel model
aantal onafhankelijke zones: 1
Gewicht netto: 5 kg
Materiaal: RVS
Ingebouwd element: Ja
Hoogte / Inhoud 15 cm
Met aftapkraan: Nee
Compartimenten: 1
Diepgetrokken: Ja
Met kraan: Nee
Naadloos: Nee
Soort glas: Dubbel glas
Thermostaat: Manuele bediening
Traploos regelbaar: Ja
Verstelbare poten: Nee
Met hoofdschakelaar: Nee
Afmeting: 365x275x270(h)mm
Specificaties
| Breedte | 370mm |
|---|---|
| Diepte | 220mm |
| Hoogte | 270mm |
| Voltage | 230V |
| kW | 1 |
| Gewicht | 5kg |
Bestel de CaterChef Bain marie GN1/3x1-150mm | 1kW | Met thermostaat en controlelampje | 370x220x270(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | CaterChef |
|---|---|
| Artikelnummer | 688025 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
