Polar Bakkerij Koelwerkbank | U-serie | Energiezuinig | 634l | 3 Deuren (en600x400) | +2°c/+8°c | Geforceerd | Wielen (geremd) | 2020x800x860(h)mm
€2.202,99
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Polar Bakkerij Koelwerkbank | U-serie | Energiezuinig | 634l | 3 Deuren (en600x400) | +2°c/+8°c | Geforceerd | Wielen (geremd) | 2020x800x860(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.202,99 excl. btw
€2.665,62 incl. btw
Of €888,54 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Polar |
| Artikelnummer: | UA084 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Polar U-SERIE 3-deurs bakkerij koelwerkbank is een professionele prepareercounter die betrouwbare opslag combineert met extra werkoppervlak, speciaal ontworpen voor drukke bakkerijen en intensieve keukens. Zeer efficiënt met energieklasse A, beschikt deze werkbank over geavanceerde geforceerde koeling, zelfsluitende en afsluitbare deuren als standaard, waardoor de operationele kosten laag blijven.
Dankzij de compatibiliteit met standaard bakkerijplaten 600 x 400 mm kunnen maximaal 7 platen per deur direct in de werkbank worden geplaatst, waardoor ingrediënten snel toegankelijk zijn en eenvoudig overgebracht kunnen worden naar ovens of andere koel- en vriesapparatuur. Semi-automatische ontdooiing met tijdsinterval en een digitaal display maken bediening en onderhoud eenvoudig en overzichtelijk.
Aan het einde een drukke dienst zorgen de stevige constructie hoogwaardig RVS en de wielen voor eenvoudige verplaatsing en reiniging. Eén set traygeleiders per deur biedt extra flexibiliteit, terwijl het koele, duurzame werkblad ideaal is voor het voorbereiden deeg en andere bakkerijproducten. Met een temperatuurbereik +2°C tot +8°C en geschikt voor intensief gebruik, is deze koelwerkbank de ideale keuze voor professionele bakkerijen.
Bestel de Polar Bakkerij Koelwerkbank | U-SERIE | Energiezuinig | 634L | 3 Deuren (EN600x400) | +2°C/+8°C | Geforceerd | Wielen (Geremd) | 2020x800x860(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Dankzij de compatibiliteit met standaard bakkerijplaten 600 x 400 mm kunnen maximaal 7 platen per deur direct in de werkbank worden geplaatst, waardoor ingrediënten snel toegankelijk zijn en eenvoudig overgebracht kunnen worden naar ovens of andere koel- en vriesapparatuur. Semi-automatische ontdooiing met tijdsinterval en een digitaal display maken bediening en onderhoud eenvoudig en overzichtelijk.
Aan het einde een drukke dienst zorgen de stevige constructie hoogwaardig RVS en de wielen voor eenvoudige verplaatsing en reiniging. Eén set traygeleiders per deur biedt extra flexibiliteit, terwijl het koele, duurzame werkblad ideaal is voor het voorbereiden deeg en andere bakkerijproducten. Met een temperatuurbereik +2°C tot +8°C en geschikt voor intensief gebruik, is deze koelwerkbank de ideale keuze voor professionele bakkerijen.
Specificaties
| Serie | Polar U-SERIE |
|---|---|
| Bruto inhoud | 634 liter |
| Deur(en) | 3 |
| Lade(n) | Nee |
| Zelfsluitend (deuren/laden) | Ja |
| Achteropstand | Nee |
| Temperatuurbereik | +2°C / +8°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R600a |
| Klimaatklasse | 5 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 40°C (40% RLV) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Bediening | Digitaal |
| Roosterformaat | EN (600 x 400 mm) |
| Binnenverlichting | Nee |
| Materiaal | RVS |
| Slot | Nee |
| Wielen | Ja |
| Energielabel | A |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 1,89 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 690 kWh |
| Energie Efficiëntie Index (EEI) | 24,3 |
| Aansluitwaarde | 0,35 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 152 kg |
| Breedte | 2020 mm |
| Diepte | 800 mm |
| Hoogte | 860 mm |
Bestel de Polar Bakkerij Koelwerkbank | U-SERIE | Energiezuinig | 634L | 3 Deuren (EN600x400) | +2°C/+8°C | Geforceerd | Wielen (Geremd) | 2020x800x860(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Polar |
|---|---|
| Artikelnummer | UA084 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


