Bolero Afvalbak | Staal | Geborsteld | 86l | Open | Anti Fingerprint | 550x350x875(h)mm
€119,99
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bolero Afvalbak | Staal | Geborsteld | 86l | Open | Anti Fingerprint | 550x350x875(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€119,99 excl. btw
€145,19 incl. btw
Of €48,40 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bolero |
| Artikelnummer: | HT463 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Bolero zwarte D-vormige afvalbak 86 liter is ideaal voor verschillende ruimtes binnen je bedrijf, keukens tot recepties en foyers. Het open-dekselontwerp maakt het mogelijk om afval weg te gooien zonder de afvalbak aan te raken, wat bijdraagt aan een hogere hygiëne.
De rand de bak is voorzien antifingerprinttechnologie, waardoor vette vlekken worden voorkomen en de behoefte aan frequent schoonmaken vermindert. Dankzij de D-vorm kan de afvalbak plat tegen een muur of ander vlak oppervlak worden geplaatst, waardoor hij minder ruimte inneemt dan een ronde of vierkante afvalbak. Dit ruimtebesparende ontwerp maakt de Bolero D-vormige afvalbak ideaal voor gebieden met beperkte vloeroppervlakte.
Gemaakt stevig staal, is deze afvalbak duurzaam en geschikt voor intensief gebruik in drukbezochte ruimtes.
Bestel de Bolero Afvalbak | Staal | Geborsteld | 86L | Open | Anti Fingerprint | 550x350x875(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De rand de bak is voorzien antifingerprinttechnologie, waardoor vette vlekken worden voorkomen en de behoefte aan frequent schoonmaken vermindert. Dankzij de D-vorm kan de afvalbak plat tegen een muur of ander vlak oppervlak worden geplaatst, waardoor hij minder ruimte inneemt dan een ronde of vierkante afvalbak. Dit ruimtebesparende ontwerp maakt de Bolero D-vormige afvalbak ideaal voor gebieden met beperkte vloeroppervlakte.
Gemaakt stevig staal, is deze afvalbak duurzaam en geschikt voor intensief gebruik in drukbezochte ruimtes.
Specificaties
| Uitvoering | Afvalbak |
|---|---|
| Bruto inhoud | 86 liter |
| Materiaal | Staal |
| Kleur / afwerking | Geborsteld |
| Opening / deksel | Open |
| Wielen | Nee |
| Breedte | 550 mm |
| Diepte | 350 mm |
| Hoogte | 875 mm |
Bestel de Bolero Afvalbak | Staal | Geborsteld | 86L | Open | Anti Fingerprint | 550x350x875(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bolero |
|---|---|
| Artikelnummer | HT463 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


