Bolero Afvalbak | Rvs (geborsteld) | 10.2l | Open | ø224x280(h)mm
€41,29
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bolero Afvalbak | Rvs (geborsteld) | 10.2l | Open | ø224x280(h)mm
OP VOORRAAD
€41,29 excl. btw
€49,96 incl. btw
Of €16,65 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bolero |
| Artikelnummer: | CF130 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze RVS afvalbak Bolero heeft een inhoud 10,2 liter en is uitstekend te gebruiken in slaapkamers, badkamers en kantoren. Dankzij de sterke en duurzame constructie is de afvalbak geschikt voor professioneel gebruik, maar ook voor thuis. Eenvoudig te reinigen en te onderhouden en ideaal voor hotels, pensions en bed en breakfasts.
Bestel de Bolero Afvalbak | RVS (Geborsteld) | 10.2L | Open | Ø224x280(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Type | Afvalbak |
|---|---|
| Bruto inhoud | 10,2 liter |
| Interne asbak | Nee |
| Materiaal | RVS |
| Kleur / afwerking | Geborsteld |
| Opening / deksel | Open |
| Binnenemmer | Nee |
| Vlamdovend | Nee |
| Wielen | Nee |
| Gewicht | 1,2 kg |
| Breedte | 224 mm |
| Diepte | 224 mm |
| Hoogte | 280 mm |
Bestel de Bolero Afvalbak | RVS (Geborsteld) | 10.2L | Open | Ø224x280(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bolero |
|---|---|
| Artikelnummer | CF130 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


