Jantex Afvalzakhouder | Metaal (wit) | Klapdeksel | 430x330x880(h)mm
€69,99
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Jantex Afvalzakhouder | Metaal (wit) | Klapdeksel | 430x330x880(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€69,99 excl. btw
€84,69 incl. btw
Of €28,23 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Jantex |
| Artikelnummer: | L548 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze vrijstaande Jantex afvalzakhouder heeft een stevige en duurzame stalen constructie, waardoor hij eenvoudig te reinigen is. De witte afwerking geeft de vuilniszakhouder een discrete, maar stijlvolle uitstraling en het is gemakkelijk te zien of het staal vuil is en schoongemaakt dient te worden.
Bestel de Jantex Afvalzakhouder | Metaal (Wit) | Klapdeksel | 430x330x880(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Type | Afvalzakhouder |
|---|---|
| Materiaal | Metaal |
| Kleur / afwerking | Wit |
| Opening / deksel | Klapdeksel |
| Bediening | Voetbediening |
| Wielen | Nee |
| Gewicht | 6,5 kg |
| Breedte | 430 mm |
| Diepte | 330 mm |
| Hoogte | 880 mm |
Bestel de Jantex Afvalzakhouder | Metaal (Wit) | Klapdeksel | 430x330x880(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Jantex |
|---|---|
| Artikelnummer | L548 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


