Hygiplas Broodsnijplank | Hdpe | Wit | Antibacterieel | 455x305x12(h)mm
€35,69
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hygiplas Broodsnijplank | Hdpe | Wit | Antibacterieel | 455x305x12(h)mm
OP VOORRAAD
€35,69 excl. btw
€43,18 incl. btw
Of €14,39 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hygiplas |
| Artikelnummer: | F157 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Verklein het risico op kruisbesmetting en voedselvergifitiging met deze witte, anti-bacteriële snijplank Hygiplas.Dankzij het geavanceerde, anti-bacteriële kunststof wordt de verspreiding ziektekiemen voorkomen, zodat je veilig en hygiënisch kunt werken in de professionele keuken. De witte snijplank is volgens het kleurcodesysteem geschikt voor brood en kaas, om kruisbesmetting te voorkomen.Het hoogwaardige HDPE is zeer stevig en buigt niet door, waardoor dit een ideale snijplank is voor dagelijks gebruik.
Bestel de Hygiplas Broodsnijplank | HDPE | Wit | Antibacterieel | 455x305x12(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Materiaal | HDPE |
|---|---|
| Kleur(en) | Wit |
| Aantal | 1 |
| Breedte | 455 mm |
| Diepte | 305 mm |
| Hoogte | 12 mm |
Bestel de Hygiplas Broodsnijplank | HDPE | Wit | Antibacterieel | 455x305x12(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hygiplas |
|---|---|
| Artikelnummer | F157 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


