Bartscher Broodsnijplank | Pro | Polyethyleen | Wit | Haccp | 600x400x20(h)mm
€41,99
€31,49
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bartscher Broodsnijplank | Pro | Polyethyleen | Wit | Haccp | 600x400x20(h)mm
€41,99
U bespaart €10,50 (25%)
€31,49 excl. btw
€38,11 incl. btw
Of €12,70 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | A120592 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De snijplankserie PRO zet hygiëne centraal en biedt een HACCP-conforme oplossing voor veilig en efficiënt snijden. Deze witte snijplank 600x400 mm is ideaal voor bakkerij- en zuivelproducten zoals kaas. Voorzien zes rubberen antislipvoeten voor maximale stabiliteit. Gemaakt duurzaam materiaal, smaak- en geurneutraal, en volledig vaatwasserbestendig. Perfect voor professioneel en hygiënisch gebruik.
Bestel de Bartscher Broodsnijplank | PRO | Polyethyleen | Wit | HACCP | 600x400x20(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Serie | Bartscher PRO |
|---|---|
| Materiaal | Polyethyleen |
| Kleur(en) | Wit |
| HACCP | Ja |
| Sapgeul | Nee |
| Vaatwasmachinebestendig | Ja |
| Aantal | 1 |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Hoogte | 20 mm |
Bestel de Bartscher Broodsnijplank | PRO | Polyethyleen | Wit | HACCP | 600x400x20(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | A120592 |
| EAN / Barcode | 4015613690346 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen








