Saro Broodsnijplank | Polyethyleen | Wit | 1/1 GN | Haccp | 530x325x18(h)mm
€36,39
€23,65
excl. btw
-35%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Saro Broodsnijplank | Polyethyleen | Wit | 1/1 GN | Haccp | 530x325x18(h)mm | GN 1/1
OP VOORRAAD
€36,39
U bespaart €12,74 (35%)
€23,65 excl. btw
€28,62 incl. btw
Of €9,54 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Saro |
| Artikelnummer: | 387-3000 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze HACCP-gekeurde snijplank is ideaal voor zowel professioneel als thuisgebruik. Speciaal ontworpen voor brood en kaas en uitgevoerd in een hygiënische witte kleur. De snijplank is dubbelzijdig en vaatwasmachinebestendig tot 60°C, waardoor reinigen eenvoudig is. Vermijd direct contact met hitte om de vorm en kwaliteit te behouden. Vervang de snijplank diepe sneden om de hygiëne optimaal te houden. Duurzaam, veilig en onmisbaar in elke keuken!
Bestel de Saro Broodsnijplank | Polyethyleen | Wit | 1/1 GN | HACCP | 530x325x18(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Uitvoering | 1/1 GN (530 x 325 mm) |
|---|---|
| Materiaal | Polyethyleen |
| Kleur(en) | Wit |
| HACCP | Ja |
| Dubbelzijdig | Ja |
| Vaatwasmachinebestendig | Ja |
| Aantal | 1 |
| Breedte | 530 mm |
| Diepte | 325 mm |
| Hoogte | 18 mm |
Bestel de Saro Broodsnijplank | Polyethyleen | Wit | 1/1 GN | HACCP | 530x325x18(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Saro |
|---|---|
| Artikelnummer | 387-3000 |
| EAN / Barcode | 4017337034680 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

