Bartscher Trancheerplank | Kunststof | Wit | Sapgeul | 580x375x45(h)mm
€35,09
€26,32
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bartscher Trancheerplank | Kunststof | Wit | Sapgeul | 580x375x45(h)mm
€35,09
U bespaart €8,77 (25%)
€26,32 excl. btw
€31,84 incl. btw
Of €10,61 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | A120588 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Stevige en voedselveilige snijplank met een snijvlak 520x300 mm met een gebogen voorkant die wegglijden voorkomt. Gemaakt duurzaam kunststof met een plaatdikte 10 mm voor extra stabiliteit. Hygiënisch, slijtvast en eenvoudig schoon te maken. Ideaal voor dagelijks gebruik in de keuken.
Bestel de Bartscher Trancheerplank | Kunststof | Wit | Sapgeul | 580x375x45(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Kleur(en) | Wit |
| Sapgeul | Ja |
| Vaatwasmachinebestendig | Ja |
| Aantal | 1 |
| Breedte | 580 mm |
| Diepte | 375 mm |
| Hoogte | 45 mm |
Bestel de Bartscher Trancheerplank | Kunststof | Wit | Sapgeul | 580x375x45(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | A120588 |
| EAN / Barcode | 4015613405025 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen




