Ecofrost Koelkast | 429l | Rvs | +2°c/+8°c | Statisch + Ventilator | Wielen (geremd) | 680x710x2010(h)mm
€1.135,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Ecofrost Koelkast | 429l | Rvs | +2°c/+8°c | Statisch + Ventilator | Wielen (geremd) | 680x710x2010(h)mm | 564x582x1230(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.135,00 excl. btw
€1.373,35 incl. btw
Of €457,78 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Ecofrost |
| Artikelnummer: | 7950.5025 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele koeling Ecofrost is uitgevoerd met robuuste behuizing en interieur in geborsteld RVS. Bovendien maakt de koeling onderdeel uit een serie met koel- en vrieskasten in verschillende formaten en met ventilatorondersteunde of geforceerde koeling.
Ventilatorondersteunde KoelingHet apparaat beschikt over statische koeling met ventilatorondersteuning, voor gelijkmatigere verdeling de koude lucht, met een temperatuurbereik +2°C/+8°C, praktische automatische ontdooiing en digitale bediening met duidelijk display. Daarnaast maakt de koeling gebruik milieuvriendelijk koelmiddel en is het apparaat ook geschikt voor gebruik in zeer warme omgevingen, tot maar liefst 43°C.
Flexibel & Comfortabel GebruikHet interieur beschikt over 3 verstelbare roosters, voor praktische en flexibele inrichting de binnenruimte, en LED-interieurverlichting voor beter overzicht. De deur, met verwisselbare scharnierkant, is voorzien een slot en ingewerkte handgreep over de volledige hoogte, voor extra gebruiksgemak en comfortabel openen en sluiten.
Bovendien zorgen de geremde zwenkwielen voor eenvoudiger verplaatsen, zonder dat de koelkast onbedoeld kan verrijden, en wordt schoonmaken onder en rondom het apparaat daardoor ook een stuk makkelijker!
Bestel de Ecofrost Koelkast | 429L | RVS | +2°C/+8°C | Statisch + Ventilator | Wielen (Geremd) | 680x710x2010(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Ventilatorondersteunde KoelingHet apparaat beschikt over statische koeling met ventilatorondersteuning, voor gelijkmatigere verdeling de koude lucht, met een temperatuurbereik +2°C/+8°C, praktische automatische ontdooiing en digitale bediening met duidelijk display. Daarnaast maakt de koeling gebruik milieuvriendelijk koelmiddel en is het apparaat ook geschikt voor gebruik in zeer warme omgevingen, tot maar liefst 43°C.
Flexibel & Comfortabel GebruikHet interieur beschikt over 3 verstelbare roosters, voor praktische en flexibele inrichting de binnenruimte, en LED-interieurverlichting voor beter overzicht. De deur, met verwisselbare scharnierkant, is voorzien een slot en ingewerkte handgreep over de volledige hoogte, voor extra gebruiksgemak en comfortabel openen en sluiten.
Bovendien zorgen de geremde zwenkwielen voor eenvoudiger verplaatsen, zonder dat de koelkast onbedoeld kan verrijden, en wordt schoonmaken onder en rondom het apparaat daardoor ook een stuk makkelijker!
Specificaties
| Bruto inhoud | 429 liter |
|---|---|
| Binnenafmetingen | B 564 x D 582 x H 1230 mm |
| Materiaal | RVS 18/8 (extern), RVS AISI-201 (intern) |
| Kleur / afwerking | Geborsteld |
| Temperatuurbereik | +2°C / +8°C |
| Koeling | Statisch + ventilator |
| Koelmiddel | R290 (95 g) |
| Omgevingstemperatuur | Max. 43°C |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 3 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Rooster-/niveauformaat | 534 x 550 mm |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | 1 |
| Soort deur(en) | Draaideur (dicht) |
| Scharnierkant | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar | Ja |
| Slot | Ja |
| Wielen | Ja |
| Energielabel | D |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 2,2 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 803 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,19 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 119 kg |
| Breedte | 680 mm |
| Diepte | 710 mm |
| Hoogte | 2010 mm |
Bestel de Ecofrost Koelkast | 429L | RVS | +2°C/+8°C | Statisch + Ventilator | Wielen (Geremd) | 680x710x2010(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Ecofrost |
|---|---|
| Artikelnummer | 7950.5025 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


