Bolero Afvalbak | Rvs (geborsteld) | 40l | Open | ø360x640(h)mm
€93,99
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bolero Afvalbak | Rvs (geborsteld) | 40l | Open | ø360x640(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€93,99 excl. btw
€113,73 incl. btw
Of €37,91 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bolero |
| Artikelnummer: | GK972 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze RVS open-top afvalbak is perfect voor front-of-house gebruik, bijvoorbeeld in een koffiebar. Bolero hebben de afvalbak voorzien een polypropyleen voet, die voor stabiliteit, gebruiksgemak en hygiëne zorgt. De bak is bovendien eenvoudig schoon te maken door de afwerking in mat RVS.
Bestel de Bolero Afvalbak | RVS (Geborsteld) | 40L | Open | Ø360x640(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Type | Afvalbak |
|---|---|
| Bruto inhoud | 40 liter |
| Materiaal | RVS |
| Kleur / afwerking | Geborsteld |
| Opening / deksel | Open |
| Binnenemmer | Ja |
| Wielen | Nee |
| Gewicht | 4,05 kg |
| Diameter | 360 mm |
| Hoogte | 640 mm |
Bestel de Bolero Afvalbak | RVS (Geborsteld) | 40L | Open | Ø360x640(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bolero |
|---|---|
| Artikelnummer | GK972 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


