Diamond Verticale Automatische Ijsturbine + Watercondensor | 80l/u | 7.5kw | 230v | 490x700x1150(h)mm
€34.240,00
€25.680,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 28 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Verticale Automatische Ijsturbine + Watercondensor | 80l/u | 7.5kw | 230v | 490x700x1150(h)mm | 7.5kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€34.240,00
U bespaart €8.560,00 (25%)
€25.680,00 excl. btw
€31.072,80 incl. btw
Of €10.357,60 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | TGV/80DW-230/3- |
| Beschikbaarheid: | op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 5 tot 7 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Diamond Verticale Automatische Ijsturbine + Watercondensor | 80l/u | 7.5kw | 230v | 490x700x1150(h)mm van Diamond is een professionele oplossing uit de categorie IJsmachines. Voorzien van een vermogen van 7.5 kW, 230V aansluiting. Extra voordelen: op wielen. Het gewicht bedraagt 260,0 kg en wordt geleverd met 1 jaar garantie. Bestel bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in Diamond professionele horecaapparatuur. Gratis verzending vanaf €75.
- Vertikale turbine met automatische extractie B749.- Watercondensor.- Mengvermogen, minimum 7 lit. en maximum 12 lit.- Geluidsniveau onder 70 dB.- Vertikale cylinderverdampers voor een grotere wisseloppervlakte.- Cyclus met tijdcontrole of temperatuurcontrole.- Exclusief distributiesysteem. - Automatisch diagnosesysteem- Mix per cyclus: 7/12 liters. - Duur de cyclus: 8/12 min.- Vermogen per uur: 80 liters.NB: enkel voor koud gebruik, geleverd op wielen.Specificaties
| Breedte | 510mm |
|---|---|
| Diepte | 700mm |
| Hoogte | 1150mm |
| Voltage | 230 |
| kW | 8.5 |
| Gewicht | 260Kg |
| Volume | 1.17 |
Bestel de Diamond Verticale Automatische IJsturbine + Watercondensor | 80L/u | 7.5kW | 230V | 490x700x1150(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | TGV/80DW-230/3- |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 5 tot 7 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Combisteel
Schilferijsmachine 90kg/24h
-25% KORTING
Bartscher
Ijsmachine 1500
-25% KORTING
Combisteel



