Diamond Verticale Automatische Ijsturbine | Tafelmodel + Luchtcondensor | 9l/u | 1.2kw | 230v | 410x510x590(h)mm
€12.948,00
€9.711,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 28 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Verticale Automatische Ijsturbine | Tafelmodel + Luchtcondensor | 9l/u | 1.2kw | 230v | 410x510x590(h)mm | 1.2kW
GRATIS VERZENDING
€12.948,00
U bespaart €3.237,00 (25%)
€9.711,00 excl. btw
€11.750,31 incl. btw
Of €3.916,77 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | TGV/5D-N-230/1- |
| Beschikbaarheid: | Niet op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 5 tot 7 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Diamond Verticale Automatische Ijsturbine | Tafelmodel + Luchtcondensor | 9l/u | 1.2kw | 230v | 410x510x590(h)mm van Diamond is een professionele oplossing uit de categorie IJsmachines. Voorzien van een vermogen van 1.2 kW, 230V aansluiting. Het gewicht bedraagt 81,0 kg en wordt geleverd met 1 jaar garantie. Bestel bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in Diamond professionele horecaapparatuur. Gratis verzending vanaf €75.
- Luchtcondensor.- Verticale turbine met automatische extractie, weinig onderhoud en zeer eenvoudig te gebruiken. - Eenvoudige installatie vanwege het compacte formaat. - Minimale mengcapaciteit 1 liter en maximaal 2 liter. - Geluidsniveau onder 70 dB. - Cyclus met tijdregeling of met temperatuurregeling. - Verticale cilinders-verdampers voor een groter oppervlak uitwisseling. - Exclusief doseerapparaat. - Auto diagnostisch systeem. - Cyclustijd: 10/20 min. - Uurproductie: 9 liter. NB: enkel voor koud gebruik.Specificaties
| Breedte | 410mm |
|---|---|
| Diepte | 510mm |
| Hoogte | 590mm |
| Voltage | 230 |
| kW | 1.2 |
| Gewicht | 81Kg |
| Volume | 0.27 |
Bestel de Diamond Verticale Automatische Ijsturbine | Tafelmodel + Luchtcondensor | 9L/u | 1.2kW | 230V | 410x510x590(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | TGV/5D-N-230/1- |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 5 tot 7 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Combisteel
Schilferijsmachine 90kg/24h
-25% KORTING
Bartscher
Ijsmachine 1500
-25% KORTING
Combisteel



