Combisteel Saladette | 2x 1/1, 5x 1/6 GN Pan | 2 Deurs | Geheel Rvs | Statisch Met Ventilator | 903x700x1006(h)mm
€960,00
€720,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 25 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Saladette | 2x 1/1, 5x 1/6 GN Pan | 2 Deurs | Geheel Rvs | Statisch Met Ventilator | 903x700x1006(h)mm | GN 1/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€960,00
U bespaart €240,00 (25%)
€720,00 excl. btw
€871,20 incl. btw
Of €290,40 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7950.0095 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (15 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Saladette 2x 1/1 GN, 5x 6/1 GN PAN Compact Line
Breedte 903 mm Diepte 700 mm Hoogte 1006 mm
Afm.inwendig bxdxh 830x595x456 mm
Spanning 230V
El.vermogen (kW) 0,34
Temp.bereik (°C) +2/+8
In aantal GN 2x 1/1, 5x 1/6 GN PAN
Aantal deuren 2
Geluidsniveau (dB) 48
Ontdooisysteem automatisch
Gewicht bruto (kg) 72
Bestel de CombiSteel Saladette | 2x 1/1, 5x 1/6 GN PAN | 2 Deurs | Geheel RVS | Statisch Met Ventilator | 903x700x1006(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Breedte 903 mm Diepte 700 mm Hoogte 1006 mm
Afm.inwendig bxdxh 830x595x456 mm
Spanning 230V
El.vermogen (kW) 0,34
Temp.bereik (°C) +2/+8
In aantal GN 2x 1/1, 5x 1/6 GN PAN
Aantal deuren 2
Geluidsniveau (dB) 48
Ontdooisysteem automatisch
Gewicht bruto (kg) 72
Specificaties
| Breedte | 903mm |
|---|---|
| Diepte | 700mm |
| Hoogte | 1006mm |
| Voltage | 230V |
| Gewicht | 72kg |
Bestel de CombiSteel Saladette | 2x 1/1, 5x 1/6 GN PAN | 2 Deurs | Geheel RVS | Statisch Met Ventilator | 903x700x1006(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7950.0095 |
| EAN / Barcode | 7435137796749 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen






