Bolero Stoelen | Rotan/hout | Naturel | Indoor | 2 Stuks | 495x550x890(h)mm
€286,99
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bolero Stoelen | Rotan/hout | Naturel | Indoor | 2 Stuks | 495x550x890(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€286,99 excl. btw
€347,26 incl. btw
Of €115,75 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bolero |
| Artikelnummer: | GG656 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Vintage-stijl houten stoelen, perfect voor restaurants, cafés en bistro's. Met naturel afwerking en een opvallende, gekruiste rugleuning voor stijl en comfort.
Bestel de Bolero Stoelen | Rotan/Hout | Naturel | Indoor | 2 Stuks | 495x550x890(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Kleur / afwerking | Naturel |
|---|---|
| Materiaal (bekleding) | Rotan (zitting), metaal (rugleuning) |
| Materiaal (poten/frame) | Hout (berken) |
| Armleuning(en) | Nee |
| Zithoogte | 470 mm |
| Toepassing | Binnen |
| Constructie | Voorgemonteerd |
| Gewicht | 4 kg |
| Breedte | 495 mm |
| Diepte | 550 mm |
| Hoogte | 890 mm |
| Aantal | 2 |
Bestel de Bolero Stoelen | Rotan/Hout | Naturel | Indoor | 2 Stuks | 495x550x890(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bolero |
|---|---|
| Artikelnummer | GG656 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


