Bolero Stoelen | Hout/aluminium | Hout (essen) | Grijs Frame | In-/outdoor | Stapelbaar | 4 Stuks | 555x530x730(h)mm
€291,99
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bolero Stoelen | Hout/aluminium | Hout (essen) | Grijs Frame | In-/outdoor | Stapelbaar | 4 Stuks | 555x530x730(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€291,99 excl. btw
€353,31 incl. btw
Of €117,77 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bolero |
| Artikelnummer: | U421 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze aluminium en essenhouten stoelen Bolero combineren een stijlvol design met uitstekend comfort en functionaliteit. Het industriële stalen frame vormt met het natuurlijke essenhout een uitnodigende zitplek, binnen of op jouw terras.
De sterke materialen zijn slijtvast en corrosie- en weersbestendig, waardoor ze een lange levensduur hebben zonder tekenen slijtage te vertonen - zelfs langdurig en veelvuldig gebruik.
De stoelen zijn bovendien tot 16 hoog stapelbaar, zodat je jouw zitruimtes eenvoudig op en af kunt bouwen en je de stoelen compact op kunt slaan.
Bestel de Bolero Stoelen | Hout/Aluminium | Hout (Essen) | Grijs Frame | In-/Outdoor | Stapelbaar | 4 Stuks | 555x530x730(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De sterke materialen zijn slijtvast en corrosie- en weersbestendig, waardoor ze een lange levensduur hebben zonder tekenen slijtage te vertonen - zelfs langdurig en veelvuldig gebruik.
De stoelen zijn bovendien tot 16 hoog stapelbaar, zodat je jouw zitruimtes eenvoudig op en af kunt bouwen en je de stoelen compact op kunt slaan.
Specificaties
| Kleur / afwerking | Hout (essen), grijs |
|---|---|
| Materiaal (bekleding) | Essenhout |
| Materiaal (poten/frame) | Aluminium |
| Armleuning(en) | Ja |
| Zithoogte | 730 mm |
| Stapelbaar | Ja |
| Toepassing | Binnen / buiten |
| Gewicht | 3 kg |
| Breedte | 555 mm |
| Diepte | 530 mm |
| Hoogte | 730 mm |
| Aantal | 4 |
Bestel de Bolero Stoelen | Hout/Aluminium | Hout (Essen) | Grijs Frame | In-/Outdoor | Stapelbaar | 4 Stuks | 555x530x730(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bolero |
|---|---|
| Artikelnummer | U421 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


