Bolero Stoelen | Hout/staal | Houtlook (beuken) | Grijze Poten | Indoor | Stapelbaar | 4 Stuks | 505x520x855(h)mm
€291,99
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bolero Stoelen | Hout/staal | Houtlook (beuken) | Grijze Poten | Indoor | Stapelbaar | 4 Stuks | 505x520x855(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€291,99 excl. btw
€353,31 incl. btw
Of €117,77 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bolero |
| Artikelnummer: | JA342 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze elegante, stijlvolle en minimalistische stoelen zijn ergonomisch en passen in vele soorten interieurs. Ook zijn de stoelen stapelbaar (tot 5 hoog) en nemen ze weinig ruimte in in de opslag, wat ze ideaal maakt voor cafés, restaurants en bistro's. Vanwege de stevige stalen poten en de prettige zitting zijn deze charmante stoelen zowel robuust als comfortabel.
Bestel de Bolero Stoelen | Hout/Staal | Houtlook (Beuken) | Grijze Poten | Indoor | Stapelbaar | 4 Stuks | 505x520x855(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Kleur / afwerking | Houtlook (beuken), grijs |
|---|---|
| Materiaal (bekleding) | Hout (beukenfineer) |
| Materiaal (poten/frame) | Staal (verchroomd) |
| Armleuning(en) | Nee |
| Zithoogte | 460 mm |
| Framedoorsnede | 19 x 1,8 mm |
| Stapelbaar | Ja |
| Toepassing | Binnen |
| Gewicht | 5 kg |
| Breedte | 505 mm |
| Diepte | 520 mm |
| Hoogte | 855 mm |
| Aantal | 4 |
Bestel de Bolero Stoelen | Hout/Staal | Houtlook (Beuken) | Grijze Poten | Indoor | Stapelbaar | 4 Stuks | 505x520x855(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bolero |
|---|---|
| Artikelnummer | JA342 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


