Bolero Stoelen | Hout/staal | Hout (acacia) | Zwart Frame | In-/outdoor | Stapelbaar | 4 Stuks | 550x530x860(h)mm
€453,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bolero Stoelen | Hout/staal | Hout (acacia) | Zwart Frame | In-/outdoor | Stapelbaar | 4 Stuks | 550x530x860(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€453,00 excl. btw
€548,13 incl. btw
Of €182,71 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bolero |
| Artikelnummer: | DS151 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze stoelen met armleuningen is zowel stijlvol als praktisch en daarom een uitstekende keus voor jouw onderneming. De stoelen hebben een frame hoge kwaliteit gepoedercoat staal, wat weerbestendig is en geschikt is voor zowel binnen als buiten. Ook zijn ze stapelbaar, waardoor je ruimte optimaal kunt benutten en ze minder ruimte innemen. Omdat de stoelen een Scandinavische uitstraling hebben zullen ze je aanspreken als je op zoek bent naar modern of minimalistisch, industrieel meubilair.
Voor een volledige set in dezelfde stijl zoek je op product code DS157 (grote, rechthoekige tafel) of op DS155 (kleine, vierkante tafel). Je kunt ze ook combineren met de stoelen zonder armleuningen (DS150).
Bestel de Bolero Stoelen | Hout/Staal | Hout (Acacia) | Zwart Frame | In-/Outdoor | Stapelbaar | 4 Stuks | 550x530x860(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Voor een volledige set in dezelfde stijl zoek je op product code DS157 (grote, rechthoekige tafel) of op DS155 (kleine, vierkante tafel). Je kunt ze ook combineren met de stoelen zonder armleuningen (DS150).
Specificaties
| Kleur / afwerking | Hout (acacia), zwart |
|---|---|
| Materiaal (bekleding) | Acaciahout |
| Materiaal (poten/frame) | Staal (poedercoating) |
| Armleuning(en) | Ja |
| Armleuninghoogte | 660 mm |
| Zithoogte | 450 mm |
| Stapelbaar | Ja |
| Toepassing | Binnen / buiten |
| Constructie | Voorgemonteerd |
| Gewicht | 7 kg |
| Breedte | 550 mm |
| Diepte | 530 mm |
| Hoogte | 860 mm |
| Aantal | 4 |
Bestel de Bolero Stoelen | Hout/Staal | Hout (Acacia) | Zwart Frame | In-/Outdoor | Stapelbaar | 4 Stuks | 550x530x860(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bolero |
|---|---|
| Artikelnummer | DS151 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


