Diamond Vlees-/kaassnijmachine | Stonehenge Plus | Mes ø350mm | Capaciteit 270x230/ø255mm | Snijdikte 0-30mm | Zelfsmerende Tandwielaandrijving | 0.4kw (230v) | 575x575x530(h)mm
€3.700,00
€2.775,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht vr 22 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Vlees-/kaassnijmachine | Stonehenge Plus | Mes ø350mm | Capaciteit 270x230/ø255mm | Snijdikte 0-30mm | Zelfsmerende Tandwielaandrijving | 0.4kw (230v) | 575x575x530(h)mm | 0.4kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€3.700,00
U bespaart €925,00 (25%)
€2.775,00 excl. btw
€3.357,75 incl. btw
Of €1.119,25 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | 350/VCS-N |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (1 stuk) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De premium Diamond STONEHENGE vlees-/kaassnijmachine combineert een elegante uitstraling met krachtige prestaties. De machine is vervaardigd uit geanodiseerd en gepolijst aluminiumlegering en het mes is volledig bedekt met een speciale keramische behandeling, ideaal voor het snijden bijzonder plakkerige producten, eenvoudig te reinigen en zeer goed bestand tegen zuren en desinfecterende chemicaliën. Dankzij het schuine mes met een helling 35° en een maximale snijcapaciteit 270 x 230 mm (Ø 255 mm) levert de machine uiterst nauwkeurige sneden met een instelbare snijdikte 0 tot 30 mm.
Zelfsmerende TandwielaandrijvingDeze speciale STONEHENGE PLUS is voorzien bijzonder hoogwaardig en extra krachtig aandrijfsysteem met 'Slakkenwiel'-tandwielaandrijving in een oliebad, wat zorgt voor een zelfsmerend vermogen, voor optimale kracht, continuïteit en levensduur!
Robuuste ConstructieHet geharde stalen mes is verchroomd, geslepen en voorzien een vaste beschermingsring en een mesafdekking met microschakelaar, wat zorgt voor maximale veiligheid tijdens gebruik. De RVS kogellagerwagen glijdt soepel en geruisloos over de verchroomde en gepolijste glijstang, terwijl het duwhiel geschikt is voor alle producten, zelfs de kleinste. Onzichtbare schroeven, een RVS deflector en standaard plexiglas bescherming dragen aan zowel hygiëne als gebruiksgemak.
Hoogwaardige TechniekOok op elektrisch en mechanisch vlak is de STONEHENGE tot in detail doordacht. De geventileerde motor, afgedichte transmissie en beschermde elektrische onderdelen garanderen een lange levensduur. De 24V-laagspanningsbediening met IP67-bescherming, waterdichte knoppen en NVR-systeem voorkomen onbedoelde opstart en maken de machine veilig in elke werkomgeving. De geïntegreerde slijper met halftransparant deksel zorgt ervoor dat het mes altijd in optimale conditie blijft.
Veilig & OnderhoudsvriendelijkOnderhoud is eenvoudig en veilig dankzij het afgeronde ontwerp zonder scherpe randen, de ruime afstand tussen mes en chassis en het veilige ontkoppelingssysteem waarmee de wagen kan worden verwijderd terwijl het mes beveiligd blijft. De verwijderbare mesafdekking en vaatwasmachinebestendige onderdelen maken grondige reiniging eenvoudig. De Diamond STONEHENGE is gebouwd volgens de geldende CE-normen en staat garant voor betrouwbaarheid, veiligheid en professioneel snijresultaat.
Bestel de Diamond Vlees-/Kaassnijmachine | STONEHENGE PLUS | Mes Ø350mm | Capaciteit 270x230/Ø255mm | Snijdikte 0-30mm | Zelfsmerende Tandwielaandrijving | 0.4kW (230V) | 575x575x530(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Zelfsmerende TandwielaandrijvingDeze speciale STONEHENGE PLUS is voorzien bijzonder hoogwaardig en extra krachtig aandrijfsysteem met 'Slakkenwiel'-tandwielaandrijving in een oliebad, wat zorgt voor een zelfsmerend vermogen, voor optimale kracht, continuïteit en levensduur!
Robuuste ConstructieHet geharde stalen mes is verchroomd, geslepen en voorzien een vaste beschermingsring en een mesafdekking met microschakelaar, wat zorgt voor maximale veiligheid tijdens gebruik. De RVS kogellagerwagen glijdt soepel en geruisloos over de verchroomde en gepolijste glijstang, terwijl het duwhiel geschikt is voor alle producten, zelfs de kleinste. Onzichtbare schroeven, een RVS deflector en standaard plexiglas bescherming dragen aan zowel hygiëne als gebruiksgemak.
Hoogwaardige TechniekOok op elektrisch en mechanisch vlak is de STONEHENGE tot in detail doordacht. De geventileerde motor, afgedichte transmissie en beschermde elektrische onderdelen garanderen een lange levensduur. De 24V-laagspanningsbediening met IP67-bescherming, waterdichte knoppen en NVR-systeem voorkomen onbedoelde opstart en maken de machine veilig in elke werkomgeving. De geïntegreerde slijper met halftransparant deksel zorgt ervoor dat het mes altijd in optimale conditie blijft.
Veilig & OnderhoudsvriendelijkOnderhoud is eenvoudig en veilig dankzij het afgeronde ontwerp zonder scherpe randen, de ruime afstand tussen mes en chassis en het veilige ontkoppelingssysteem waarmee de wagen kan worden verwijderd terwijl het mes beveiligd blijft. De verwijderbare mesafdekking en vaatwasmachinebestendige onderdelen maken grondige reiniging eenvoudig. De Diamond STONEHENGE is gebouwd volgens de geldende CE-normen en staat garant voor betrouwbaarheid, veiligheid en professioneel snijresultaat.
Specificaties
| Serie | Diamond STONEHENGE PLUS |
|---|---|
| Type | 350/GXS-ST |
| Uitvoering | Schuin |
| Invoercapaciteit | 270 x 230 mm / Ø 255 mm |
| Mes-/raspformaat | Ø 350 mm |
| Snijdikte | 0 - 30 mm |
| Non-stick coating | Ja |
| Motorvermogen | 0,54 pk |
| Bediening | Analoog |
| Materiaal | Aluminium (behuizing), gehard staal (mes) |
| Vermogen | 0,4 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 43 kg |
| Breedte | 575 mm |
| Diepte | 575 mm |
| Hoogte | 530 mm |
Bestel de Diamond Vlees-/Kaassnijmachine | STONEHENGE PLUS | Mes Ø350mm | Capaciteit 270x230/Ø255mm | Snijdikte 0-30mm | Zelfsmerende Tandwielaandrijving | 0.4kW (230V) | 575x575x530(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | 350/VCS-N |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen




