Bolero Stoelen | Hout/aluminium | Hout (essen) | Grijs Frame | In-/outdoor | Stapelbaar | 4 Stuks | 485x565x773(h)mm
€381,99
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bolero Stoelen | Hout/aluminium | Hout (essen) | Grijs Frame | In-/outdoor | Stapelbaar | 4 Stuks | 485x565x773(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€381,99 excl. btw
€462,21 incl. btw
Of €154,07 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bolero |
| Artikelnummer: | GK997 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Geef jouw zitruimtes een upgrade met deze aluminium en essenhouten stoelen Bolero. Met deze minimalistische, industrieel vormgegeven stoelen creëer je eenvoudig een uitnodigende zitgelegenheid voor jouw gasten.
De combinatie sterk, roestbestendig aluminium met voorgeolied essenhout resulteert in een stoel die stoot-, corrosie- en weersbestendig is - ideaal voor zowel indoor als outdoor gebruik, in alle weersomstandigheden.
De stoelen wegen slechts 2,95kg, waardoor je ze eenvoudig kunt verplaatsen en dankzij het stapelbare ontwerp nemen ze weinig opslagruimte in beslag.
Bestel de Bolero Stoelen | Hout/Aluminium | Hout (Essen) | Grijs Frame | In-/Outdoor | Stapelbaar | 4 Stuks | 485x565x773(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De combinatie sterk, roestbestendig aluminium met voorgeolied essenhout resulteert in een stoel die stoot-, corrosie- en weersbestendig is - ideaal voor zowel indoor als outdoor gebruik, in alle weersomstandigheden.
De stoelen wegen slechts 2,95kg, waardoor je ze eenvoudig kunt verplaatsen en dankzij het stapelbare ontwerp nemen ze weinig opslagruimte in beslag.
Specificaties
| Kleur / afwerking | Hout (essen), grijs |
|---|---|
| Materiaal (bekleding) | Essenhout |
| Materiaal (poten/frame) | Aluminium |
| Armleuning(en) | Nee |
| Zithoogte | 435 mm |
| Stapelbaar | Ja |
| Toepassing | Binnen / buiten |
| Constructie | Voorgemonteerd |
| Gewicht | 2,95 kg |
| Breedte | 485 mm |
| Diepte | 565 mm |
| Hoogte | 773 mm |
| Aantal | 4 |
Bestel de Bolero Stoelen | Hout/Aluminium | Hout (Essen) | Grijs Frame | In-/Outdoor | Stapelbaar | 4 Stuks | 485x565x773(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bolero |
|---|---|
| Artikelnummer | GK997 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


