Combisteel Vlees-/gehaktmolen | Mes N°22 (ø220mm) | 450kg/u | Vaste Kop (gekoeld) | 1.5kw (230v) | 390x870x570(h)mm
€2.885,00
€2.163,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 25 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Vlees-/gehaktmolen | Mes N°22 (ø220mm) | 450kg/u | Vaste Kop (gekoeld) | 1.5kw (230v) | 390x870x570(h)mm | 1.5kW
GRATIS VERZENDING
€2.885,00
U bespaart €721,25 (25%)
€2.163,75 excl. btw
€2.618,14 incl. btw
Of €872,71 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7073.0070 |
| Beschikbaarheid: | niet op voorraad |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele CombiSteel vlees-/gehaktmolen met mesdiameter 220 mm heeft een behuizing, rooster en mes in robuust RVS en werkt dankzij het speciale ontwerp de behuizing en zuignapvoeten zo goed als stil en trillingsvrij.
Het apparaat heeft een vaste gekoelde kop - voor optimale performance en vleeskwaliteit intensief gebruik - en grote verwerkingscapaciteit tot 450 kg per uur. Bediening is heel eenvoudig met de aan-/uitschakelaar en de koeling is thermostatisch instelbaar met LED-display.
Bovendien zorgen de hoogwaardige materialen dat het benodigde onderhoud tot een minimum wordt beperkt en de vlees-/gehaktmolen ook intensiever gebruik lang meegaat.
Deze serie vlees-/gehaktmolens CombiSteel is bovendien beschikbaar in een groot aantal uitvoeringen met verschillende mes-/roosterformaten, vaste of verwijderbare koppen en zelfs met gekoelde koppen voor, zodat er voor haast elke situatie een passend apparaat beschikbaar is.
Bestel de CombiSteel Vlees-/Gehaktmolen | Mes N°22 (Ø220mm) | 450kg/u | Vaste Kop (Gekoeld) | 1.5kW (230V) | 390x870x570(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Het apparaat heeft een vaste gekoelde kop - voor optimale performance en vleeskwaliteit intensief gebruik - en grote verwerkingscapaciteit tot 450 kg per uur. Bediening is heel eenvoudig met de aan-/uitschakelaar en de koeling is thermostatisch instelbaar met LED-display.
Bovendien zorgen de hoogwaardige materialen dat het benodigde onderhoud tot een minimum wordt beperkt en de vlees-/gehaktmolen ook intensiever gebruik lang meegaat.
Deze serie vlees-/gehaktmolens CombiSteel is bovendien beschikbaar in een groot aantal uitvoeringen met verschillende mes-/roosterformaten, vaste of verwijderbare koppen en zelfs met gekoelde koppen voor, zodat er voor haast elke situatie een passend apparaat beschikbaar is.
Specificaties
| Productiecapaciteit | ≤ 450 kg/uur |
|---|---|
| Mes-/raspformaat | N°22 (Ø 220 mm) |
| Verwijderbare kop | Nee |
| Gekoelde kop | Ja |
| Materiaal | RVS |
| Vermogen | 1,5 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 80 kg |
| Breedte | 390 mm |
| Diepte | 870 mm |
| Hoogte | 570 mm |
Bestel de CombiSteel Vlees-/Gehaktmolen | Mes N°22 (Ø220mm) | 450kg/u | Vaste Kop (Gekoeld) | 1.5kW (230V) | 390x870x570(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7073.0070 |
| EAN / Barcode | 7422242988916 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen







