Combisteel Vlees-/gehaktmolen | Mes N°12 (ø120mm) | 150 Kg/u | Verwijderbare Kop | 0.55 kW (230v) | Incl. 3 Roosters (ø3/6/8mm) | 429x382x405(h)mm
€1.090,00
€817,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 25 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Vlees-/gehaktmolen | Mes N°12 (ø120mm) | 150 Kg/u | Verwijderbare Kop | 0.55 kW (230v) | Incl. 3 Roosters (ø3/6/8mm) | 429x382x405(h)mm | 0.55kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.090,00
U bespaart €272,50 (25%)
€817,50 excl. btw
€989,18 incl. btw
Of €329,73 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7541.0005 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (15 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele CombiSteel vlees-/gehaktmolen met mesdiameter 120 mm heeft een behuizing, rooster en mes in robuust RVS en is dankzij de verschillende roosters handig in te stellen.
Het apparaat heeft een eenvoudige bediening met aan-/uitschakelaar en verwerkingscapaciteit tot 150 kg per uur. Bovendien zorgen de hoogwaardige materialen dat het benodigde onderhoud tot een minimum wordt beperkt en de vlees-/gehaktmolen ook intensiever gebruik lang meegaat.
Deze serie vlees-/gehaktmolens CombiSteel is bovendien beschikbaar in een groot aantal uitvoeringen met verschillende mes-/roosterformaten, vaste of verwijderbare koppen en zelfs met gekoelde koppen, zodat er voor haast elke situatie een passend apparaat beschikbaar is.
Bestel de CombiSteel Vlees-/Gehaktmolen | Mes N°12 (Ø120mm) | 150 kg/u | Verwijderbare Kop | 0.55 kW (230V) | Incl. 3 Roosters (Ø3/6/8mm) | 429x382x405(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Het apparaat heeft een eenvoudige bediening met aan-/uitschakelaar en verwerkingscapaciteit tot 150 kg per uur. Bovendien zorgen de hoogwaardige materialen dat het benodigde onderhoud tot een minimum wordt beperkt en de vlees-/gehaktmolen ook intensiever gebruik lang meegaat.
Deze serie vlees-/gehaktmolens CombiSteel is bovendien beschikbaar in een groot aantal uitvoeringen met verschillende mes-/roosterformaten, vaste of verwijderbare koppen en zelfs met gekoelde koppen, zodat er voor haast elke situatie een passend apparaat beschikbaar is.
Specificaties
| Productiecapaciteit | ≤ 150 kg/uur |
|---|---|
| Mes-/raspformaat | Mes N°12 (Ø 120 mm) |
| Verwijderbare kop | Ja |
| Gekoelde kop | Nee |
| Bediening | Analoog |
| Materiaal | RVS AISI-304 |
| Bijgesloten | 3 roosters (Ø 3 mm, Ø 6 mm, Ø 8 mm) |
| Vermogen | 0,55 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 25 kg |
| Breedte | 429 mm |
| Diepte | 382 mm |
| Hoogte | 405 mm |
Bestel de CombiSteel Vlees-/Gehaktmolen | Mes N°12 (Ø120mm) | 150 kg/u | Verwijderbare Kop | 0.55 kW (230V) | Incl. 3 Roosters (Ø3/6/8mm) | 429x382x405(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7541.0005 |
| EAN / Barcode | 7422242993941 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen







