Combisteel Vlees-/gehaktmolen | Mes N°12 (ø120mm) | 75kg/u | Vaste Kop | 0.37kw (230v) | 180x520x270(h)mm
€880,00
€660,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 25 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Vlees-/gehaktmolen | Mes N°12 (ø120mm) | 75kg/u | Vaste Kop | 0.37kw (230v) | 180x520x270(h)mm | 0.37kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€880,00
U bespaart €220,00 (25%)
€660,00 excl. btw
€798,60 incl. btw
Of €266,20 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7073.0045 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (4 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze compacte CombiSteel vlees-/gehaktmolen met mesdiameter 120 mm heeft een behuizing, rooster en mes in robuust RVS en werkt dankzij het speciale ontwerp de behuizing en zuignapvoeten zo goed als stil en trillingsvrij.
Het apparaat heeft een vaste kop, eenvoudige bediening met aan-/uitschakelaar en praktische verwerkingscapaciteit tot 75 kg per uur. Bovendien zorgen de hoogwaardige materialen dat het benodigde onderhoud tot een minimum wordt beperkt en de vlees-/gehaktmolen lang meegaat.
Deze serie vlees-/gehaktmolens CombiSteel is bovendien beschikbaar in een groot aantal uitvoeringen met verschillende mes-/roosterformaten, vaste of verwijderbare koppen en zelfs met gekoelde koppen voor, zodat er voor haast elke situatie een passend apparaat beschikbaar is.
Bestel de CombiSteel Vlees-/Gehaktmolen | Mes N°12 (Ø120mm) | 75kg/u | Vaste Kop | 0.37kW (230V) | 180x520x270(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Het apparaat heeft een vaste kop, eenvoudige bediening met aan-/uitschakelaar en praktische verwerkingscapaciteit tot 75 kg per uur. Bovendien zorgen de hoogwaardige materialen dat het benodigde onderhoud tot een minimum wordt beperkt en de vlees-/gehaktmolen lang meegaat.
Deze serie vlees-/gehaktmolens CombiSteel is bovendien beschikbaar in een groot aantal uitvoeringen met verschillende mes-/roosterformaten, vaste of verwijderbare koppen en zelfs met gekoelde koppen voor, zodat er voor haast elke situatie een passend apparaat beschikbaar is.
Specificaties
| Productiecapaciteit | ≤ 75 kg/uur |
|---|---|
| Mes-/raspformaat | N°12 (Ø 120 mm) |
| Verwijderbare kop | Nee |
| Gekoelde kop | Nee |
| Materiaal | RVS |
| Vermogen | 0,37 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 16 kg |
| Breedte | 180 mm |
| Diepte | 520 mm |
| Hoogte | 270 mm |
Bestel de CombiSteel Vlees-/Gehaktmolen | Mes N°12 (Ø120mm) | 75kg/u | Vaste Kop | 0.37kW (230V) | 180x520x270(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7073.0045 |
| EAN / Barcode | 7422242987964 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen






