Combisteel Kookketel | Base 900 | Gas | 250l | 60ºc/180ºc | Directe Verhitting | 30kw | Piëzo Ontsteking | Vulkraan (warm/koud) + Aftapkraan | 1200x900x900(h)mm
€6.600,00
€4.950,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 25 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Kookketel | Base 900 | Gas | 250l | 60ºc/180ºc | Directe Verhitting | 30kw | Piëzo Ontsteking | Vulkraan (warm/koud) + Aftapkraan | 1200x900x900(h)mm | 30kW
GRATIS VERZENDING
€6.600,00
U bespaart €1.650,00 (25%)
€4.950,00 excl. btw
€5.989,50 incl. btw
Of €1.996,50 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7178.3105 |
| Beschikbaarheid: | Niet op voorraad |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De BASE 900 kooklijn CombiSteel biedt professionele apparatuur groot formaat, uitgevoerd in robuuste materialen en met betrouwbare techniek. De kooklijn is perfect voor grotere keukens waar ruimte geen probleem is, maar efficiënt werken wél voorop staat.
De kooklijn biedt een zeer ruime keuze aan apparatuur en toebehoren, zodat voor elk type keuken een volledige en complete inrichting kan worden samengesteld, specialiteitenrestaurants tot (grote) bedrijfskantines.
Staande KookketelDeze staande kookketel op gas met directe verhitting heeft een zeer ruime kuip met inhoud 250 liter en een grote aftapkraan aan de voorkant met robuuste vergrendelingshendel. Het deksel zorgt voor minimaal warmteverlies en daarnaast is aan de bovenkant een praktische warm- en koudwaterkraan met draaibaar mondstuk te vinden - met draaihendel aan de voorkant - voor eenvoudig vullen.
Directe Verhitting (Gas)De kookketel is uitgevoerd met directe gasverhitting, welke is voorzien waakvlam, thermokoppel en piëzo-ontsteking, voor eenvoudig ontsteken zonder dat een elektrische aansluiting (of aansteker/lucifer) nodig is. Daarnaast is het apparaat standaard voorbereid op aardgas, maar een sproeierset voor propaangas is bijgesloten om het apparaat eenvoudig te kunnen laten ombouwen.
Accessoires & ToebehorenDe CombiSteel BASE 900 kooklijn biedt verder een ruim aanbod aan andere apparatuur en diverse accessoires en toebehoren!
Bestel de CombiSteel Kookketel | BASE 900 | Gas | 250L | 60ºC/180ºC | Directe Verhitting | 30kW | Piëzo Ontsteking | Vulkraan (Warm/Koud) + Aftapkraan | 1200x900x900(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De kooklijn biedt een zeer ruime keuze aan apparatuur en toebehoren, zodat voor elk type keuken een volledige en complete inrichting kan worden samengesteld, specialiteitenrestaurants tot (grote) bedrijfskantines.
Staande KookketelDeze staande kookketel op gas met directe verhitting heeft een zeer ruime kuip met inhoud 250 liter en een grote aftapkraan aan de voorkant met robuuste vergrendelingshendel. Het deksel zorgt voor minimaal warmteverlies en daarnaast is aan de bovenkant een praktische warm- en koudwaterkraan met draaibaar mondstuk te vinden - met draaihendel aan de voorkant - voor eenvoudig vullen.
Directe Verhitting (Gas)De kookketel is uitgevoerd met directe gasverhitting, welke is voorzien waakvlam, thermokoppel en piëzo-ontsteking, voor eenvoudig ontsteken zonder dat een elektrische aansluiting (of aansteker/lucifer) nodig is. Daarnaast is het apparaat standaard voorbereid op aardgas, maar een sproeierset voor propaangas is bijgesloten om het apparaat eenvoudig te kunnen laten ombouwen.
Accessoires & ToebehorenDe CombiSteel BASE 900 kooklijn biedt verder een ruim aanbod aan andere apparatuur en diverse accessoires en toebehoren!
Specificaties
| Serie | CombiSteel BASE 900 |
|---|---|
| Uitvoering | Staand model |
| Verhitting | Aardgas (direct) |
| Bruto inhoud | 250 liter |
| Kuipformaat | B 960 x D 510 x H 500 mm |
| Vulkraan/-kranen | Ja |
| Aftapkraan/-kranen | Ja |
| Bediening | Analoog |
| Ontsteking | Piëzo |
| Materiaal | RVS |
| Onderstel | Ja |
| Verstelbare poten | Ja |
| Wateraansluiting | Ja |
| Afvoeraansluiting | Nee |
| Bijgesloten | Ombouwset propaangas |
| Vermogen | 30 kW |
| Gewicht | 202 kg |
| Breedte | 1200 mm |
| Diepte | 900 mm |
| Hoogte | 900 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de CombiSteel Kookketel | BASE 900 | Gas | 250L | 60ºC/180ºC | Directe Verhitting | 30kW | Piëzo Ontsteking | Vulkraan (Warm/Koud) + Aftapkraan | 1200x900x900(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7178.3105 |
| EAN / Barcode | 7422242984918 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



