Hobart Glazenspoelmachine | Ecomax | Mand 390x390 | Afvoerpomp | Zeeppomp | Naglanspomp | 230v/400v | Dubbelwandig | 436x534x700(h)mm
€2.936,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hobart Glazenspoelmachine | Ecomax | Mand 390x390 | Afvoerpomp | Zeeppomp | Naglanspomp | 230v/400v | Dubbelwandig | 436x534x700(h)mm | 2.1kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.936,00 excl. btw
€3.552,56 incl. btw
Of €1.184,19 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hobart |
| Artikelnummer: | ECO-G404C |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele glazenspoelmachine uit de ECOMAX-serie het gerenommeerde merk Hobart is ontwikkeld voor betrouwbaar dagelijks gebruik in de horeca. De ECO-G404C combineert een compacte bouw met een robuuste constructie en eenvoudige bediening, waardoor hij zeer geschikt is voor bars, cafés en kleinere horecakeukens.
Hygiënische ReinigingDe ECO-G404C beschikt over 3 selecteerbare wasprogramma’s, aangevuld met een speciaal hygiëneprogramma voor grondige en hygiënische reiniging. Het roterende boven- en onderwassysteem verdeelt het waswater gelijkmatig over de glazen, terwijl speciale groothoeksproeiers ook moeilijk bereikbare hoeken effectief reinigen. De thermostop-functie garandeert dat de ingestelde temperaturen altijd worden behaald voor een constant wasresultaat.
Optimaal GebruiksgemakDe machine is voorzien eenvoudige éénknopsbediening met digitale temperatuurweergave. Het vlakke bedieningspaneel is overzichtelijk en eenvoudig te reinigen. Dankzij de geïntegreerde wasbeurtteller is controle onderhoud of waterbehandeling eenvoudig mogelijk. De USB-aansluiting biedt gemakkelijke toegang voor service en onderhoud.
Perfecte Dosering & SpoelingDe ECO-G404C is compleet uitgerust met een naglanstdoseerpomp, zeepdispenser en afvoerpomp. Roterende was- en naglansarmen zorgen voor een gelijkmatige bewassing alle glazen.
Robuuste ConstructieDeze glazenspoelmachine is zowel inwendig als uitwendig volledig vervaardigd uit hoogwaardig RVS. De behuizing en deur zijn dubbelwandig uitgevoerd voor extra stevigheid en geluidsreductie. De deur is voorzien een robuuste ophanging en veiligheidsschakelaar. De diepgetrokken korfgeleiding en de eenvoudig uitneembare was- en naspoelarmen (zonder gereedschap) maken onderhoud snel en praktisch.
Capaciteit & InstallatieDe ECO-G404C werkt met korven 390 x 390 mm en behaalt een maximale capaciteit 60 korven per uur. De machine wordt standaard geleverd met een glazenkorf met 4 schuine rijen, verwarming met thermostaatregeling, stroomkabel, flexibele watertoevoerslang, afvoerslang en achterwandbeplating. De ECO-G404C is bovendien leverbaar met keuze voor 230 V of 400 V, waardoor hij flexibel aansluitbaar is op de beschikbare stroomvoorziening.
Bestel de Hobart Glazenspoelmachine | ECOMAX | Mand 390x390 | Afvoerpomp | Zeeppomp | Naglanspomp | 230V/400V | Dubbelwandig | 436x534x700(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Hygiënische ReinigingDe ECO-G404C beschikt over 3 selecteerbare wasprogramma’s, aangevuld met een speciaal hygiëneprogramma voor grondige en hygiënische reiniging. Het roterende boven- en onderwassysteem verdeelt het waswater gelijkmatig over de glazen, terwijl speciale groothoeksproeiers ook moeilijk bereikbare hoeken effectief reinigen. De thermostop-functie garandeert dat de ingestelde temperaturen altijd worden behaald voor een constant wasresultaat.
Optimaal GebruiksgemakDe machine is voorzien eenvoudige éénknopsbediening met digitale temperatuurweergave. Het vlakke bedieningspaneel is overzichtelijk en eenvoudig te reinigen. Dankzij de geïntegreerde wasbeurtteller is controle onderhoud of waterbehandeling eenvoudig mogelijk. De USB-aansluiting biedt gemakkelijke toegang voor service en onderhoud.
Perfecte Dosering & SpoelingDe ECO-G404C is compleet uitgerust met een naglanstdoseerpomp, zeepdispenser en afvoerpomp. Roterende was- en naglansarmen zorgen voor een gelijkmatige bewassing alle glazen.
Robuuste ConstructieDeze glazenspoelmachine is zowel inwendig als uitwendig volledig vervaardigd uit hoogwaardig RVS. De behuizing en deur zijn dubbelwandig uitgevoerd voor extra stevigheid en geluidsreductie. De deur is voorzien een robuuste ophanging en veiligheidsschakelaar. De diepgetrokken korfgeleiding en de eenvoudig uitneembare was- en naspoelarmen (zonder gereedschap) maken onderhoud snel en praktisch.
Capaciteit & InstallatieDe ECO-G404C werkt met korven 390 x 390 mm en behaalt een maximale capaciteit 60 korven per uur. De machine wordt standaard geleverd met een glazenkorf met 4 schuine rijen, verwarming met thermostaatregeling, stroomkabel, flexibele watertoevoerslang, afvoerslang en achterwandbeplating. De ECO-G404C is bovendien leverbaar met keuze voor 230 V of 400 V, waardoor hij flexibel aansluitbaar is op de beschikbare stroomvoorziening.
Specificaties
| Serie | Hobart ECOMAX |
|---|---|
| Type | ECO-G404C |
| Mandformaat | 390 x 390 mm |
| Laadhoogte | 308 mm |
| Afvoerpomp | Ja |
| Zeeppomp | Ja |
| Naglanspomp | Ja |
| Bediening | Digitaal |
| Programmering | Ja |
| Wascycli | 60, 120, 180 sec. |
| Ontharder | Nee |
| Breaktank | Nee |
| Omgekeerde osmose | Nee |
| Waterverbruik (per cyclus) | 1,8 liter |
| Tankinhoud | 10 liter |
| Tankverhittingsvermogen | 1,8 kW |
| Wasarm(en) | RVS |
| Isolatie (deur) | Dubbelwandig |
| Isolatie (behuizing) | Dubbelwandig |
| Behuizing | RVS |
| Bijgesloten | Glazenrek, aan-/afvoerslangen |
| Aansluitwaarde | 2,1 kW (230 V) / 5,7 kW (400 V) |
| Voeding | 230 V / 400 V |
| Stekkerklaar | Nee |
| Breedte | 436 mm |
| Diepte | 534 mm |
| Hoogte | 700 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de Hobart Glazenspoelmachine | ECOMAX | Mand 390x390 | Afvoerpomp | Zeeppomp | Naglanspomp | 230V/400V | Dubbelwandig | 436x534x700(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hobart |
|---|---|
| Artikelnummer | ECO-G404C |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


