Saro Glazenspoelmachine | München | Mand 350x350 | Zeeppomp | Naglanspomp | 230v | 420x460x600(h)mm
€1.750,00
€1.137,50
excl. btw
-35%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Saro Glazenspoelmachine | München | Mand 350x350 | Zeeppomp | Naglanspomp | 230v | 420x460x600(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.750,00
U bespaart €612,50 (35%)
€1.137,50 excl. btw
€1.376,38 incl. btw
Of €458,79 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Saro |
| Artikelnummer: | 440-1000 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De zéér compacte professionele MÜNCHEN glazenspoelmachine Saro is uitgevoerd in hoogwaardig RVS met enkelwandige behuizing en stevige dubbelwandige deur. Het apparaat heeft een vaste cyclus 120 sec., wat bediening super eenvoudig maakt. Met de soft-touchknoppen kan het apparaat worden ingeschakeld en na opwarmen druk je eenvoudig op de START-knop. Dat is alles!
De maximale glashoogte 240 mm maakt de glazenspoelmachine geschikt voor diverse soorten glaswerk en kopjes. En voor optimale reiniging heeft het apparaat afzonderlijke RVS sproeiarmen voor wassen en spoelen.
Deze uitvoering is voorzien een interne zeeppomp en naglanspomp en bovendien wordt de glazenspoelmachine zéér compleet geleverd, inclusief 2 glazenmanden, een bestekkorf, aan- en afvoerslangen en drukverlager.
Bestel de Saro Glazenspoelmachine | MÜNCHEN | Mand 350x350 | Zeeppomp | Naglanspomp | 230V | 420x460x600(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De maximale glashoogte 240 mm maakt de glazenspoelmachine geschikt voor diverse soorten glaswerk en kopjes. En voor optimale reiniging heeft het apparaat afzonderlijke RVS sproeiarmen voor wassen en spoelen.
Deze uitvoering is voorzien een interne zeeppomp en naglanspomp en bovendien wordt de glazenspoelmachine zéér compleet geleverd, inclusief 2 glazenmanden, een bestekkorf, aan- en afvoerslangen en drukverlager.
Specificaties
| Type | Saro MÜNCHEN |
|---|---|
| Mandformaat | 350 x 350 mm |
| Laadhoogte | 240 mm |
| Afvoerpomp | Nee |
| Zeeppomp | Ja |
| Naglanspomp | Ja |
| Bediening | Analoog |
| Wascycli | 120 sec. |
| Ontharder | Nee |
| Breaktank | Nee |
| Tankfilter | Nee |
| Waterverbruik (per cyclus) | 1,7 liter |
| Tankinhoud | 14 liter |
| Boilerinhoud | 2,1 liter |
| Boilervermogen | 2,5 kW |
| Isolatie (deur) | Dubbelwandig |
| Isolatie (behuizing) | Enkelwandig |
| Behuizing | RVS |
| Bijgesloten | 2 glazenmanden, 1 bestekkorf, aan-/afvoerslangen, drukverlager |
| Aansluitwaarde | 2,6 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 32 kg |
| Breedte | 420 mm |
| Diepte | 460 mm |
| Hoogte | 600 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de Saro Glazenspoelmachine | MÜNCHEN | Mand 350x350 | Zeeppomp | Naglanspomp | 230V | 420x460x600(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Saro |
|---|---|
| Artikelnummer | 440-1000 |
| EAN / Barcode | 4017337440016 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen





