Santos Espresso Koffiemolen | Barista | Variabele Maling | 1.1kw (230v) | Digitaal | 198x397x577(h)mm
€1.017,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Santos Espresso Koffiemolen | Barista | Variabele Maling | 1.1kw (230v) | Digitaal | 198x397x577(h)mm | 1.1kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.017,00 excl. btw
€1.230,57 incl. btw
Of €410,19 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | SANTOS |
| Artikelnummer: | CP768 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Santos Espresso Koffiemolen | Barista | Variabele Maling | 1.1kw (230v) | Digitaal | 198x397x577(h)mm van SANTOS is een professionele oplossing uit de categorie Koffiemolens. Voorzien van een vermogen van 1.1 kW, 230V aansluiting. Extra voordelen: instelbaar, LED-verlichting. wordt geleverd met 12 maanden garantie. Bestel bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in SANTOS professionele horecaapparatuur. Gratis verzending vanaf €75.
Opmerkelijk stil en toch krachtig en snel: de SANTOS BARISTA 55WA koffiemolen levert keer op keer een consistente maling hoge kwaliteit. De 55WA-molen is ideaal voor front-of-house gebruik, door de stille werking en aantrekkelijke witte afwerking, en is de digitale bediening nauwkeurig in te stellen. Bovendien werkt het apparaat bijzonder snel: in minder dan 1 seconde kan een volledige dosis voor een espresso worden afgegeven.Het apparaat is uitgevoerd met precisieslijpschijven Ø 63,5 mm, krachtige commerciële 2.800 RPM inductiemotor en volautomatische instelbare werking met naar wens de precieze dosis voor 1 of 2 espresso's, welke automatisch wordt verstrekt wanneer een in het apparaat geplaatste filterhouder wordt gedetecteerd.
En met zijn grote koffiebonenreservoir 2,2 kg is de SANTOS BARISTA 55WA de ideale koffiemolen om te gebruiken naast bijvoorbeeld espressomachines met 1 of meerdere groepen!
Specificaties
| Type | SANTOS BARISTA (55WA) |
|---|---|
| Vulinhoud | 2,2 kg |
| Mes-/raspformaat | Ø 63,5 mm |
| Rotatiesnelheid | 2.800 RPM |
| Bediening | Digitaal |
| Materiaal | Aluminium, kunststof (ABS) |
| Geluidsniveau | < 63 dB(A) |
| Vermogen | 1,1 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 15 kg |
| Breedte | 198 mm |
| Diepte | 397 mm |
| Hoogte | 577 mm |
Bestel de SANTOS Espresso Koffiemolen | BARISTA | Variabele Maling | 1.1kW (230V) | Digitaal | 198x397x577(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | SANTOS |
|---|---|
| Artikelnummer | CP768 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


